:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
elveda duygusuz:(
cilghin
okullar acılıo istemeskteSad ama yapck bişey yok internette elden gideo :x sizinle çok gsl anlar geçirdim gerçekten eğlendim ama artık veda vakti geldi acı ama gercekConfusedmiley18: arda bi yine girerim ama cok olmas sanırım sizi çok öslücem kendinize ii bakın basarlı bi sene diliorum hepinise icon11.gif sizi çok sewiorum:k::Smile.....
Ara
EndLess
sendemı be brutus herkes tek tek gıdıyo :'( kendıne ıyı bak brutus umarım okulda basarılı olursun k.i.b brutus:'(
Ara
TutkuM
:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'( çılgınım sende mi ya:'(:'(:'(:'(:'( seni seviyorum başarılarını dilerim:'(:'(
Ara
cilghin
yapck bişe yok Sad
Ara
cilghin
bnde seni çok sewiorum sipel ablam Sad
Ara
Melek06
uff herkes gidio:'(:'( basarılar
Ara
TutkuM
canım benm ya üzüldüm valla ama yapacak bişey yok önce geleceğim tabiki arada gel ama canım:'(:'(:'(
Ara
cilghin
gelrim ya artık kafeden fln girerisSmile
Ara
iLLeth.!
yha melike jnm sendemi yha bak bni unutursan bozusurus obur tarafta iki elim yakanda olur onu bilesin nese seni osluces tabi bnide oslerler inş bnde yoqum artık allah izin verirse univli biri olarak tekrar gelecem buruya...Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
Ara
KoLera
ßa$ariLar Sad:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz.com ( Yüzüklerin Efendisi Filminde ) eRCi 27 1,407 04-06-2022, Saat: 08:06 AM
Son Yorum: wildfang
  Elvedaaaa Duygusuz _BarBie_ 20 954 11-27-2007, Saat: 11:49 PM
Son Yorum: YARGIÇ

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 03:00 PM