:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ayakkab? Numaran? S?yle Sana Ya??n? S?yliyim
soyle
Biraz ilgin? ve sa?ma gibi g?r?n?yor...
Kim u?ra?t? da bu i?le bilmiyorum ama sonu? do?ru...
??enmeden dener misiniz?

bana ayakkab? numaran? s?yle sana ya??n? s?yleyeyim. ?ok acayip bir ?ey
Arkadaslar bu olay gercekten ?ok ilgin? ben ilk yapt?g?mda baya sas?rm?st?m
olay su simdi bir ka??t birde kalem al?n
ayakkab? numaran?z? 5 ile ?arp?n
c?kan sonuca 50 ekley?n
c?kan sonucu 20 ile carp?n
c?kan sonuca 1005 ekley?n
ve son olarak dogum y?l?n?zdan c?kart?n

SONUC: ilk iki rakam ayakkab? numaran?z son iki rakam yas?n?z
Ara
PunisheR
ayakkabı numaram doğru çıktı ama yaşım 95 gibi bişi çıktı Big GrinBig Grin
Ara
..TuuCe..
ayakkabı numaram dooru ama yasım 16 cıktı Big Grin
Ara
w00w
yaşım tutmadı Big GrinBig GrinBig Grin bi yaşla sıyırdı Big Grin hem bu yöntem çinli hatunlar için geçerli olmaz ki onlar küçük ayakkabı giyerler ayak büyümesin diye Big Grin benimde tutmadı bu yöntem Big Grin ne yani ben çinli bi hatun muyum ? Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
soyle
valla erkekligini gormedim bilmiom Big Grin Big Grin ayrica neden olmasin teknoloji gelisti Smile japon kadinda olursun solaryum a girip afrikali zenci kadinda hersey senin elinde bizde yardim ederiz yani sikintin olursa Big Grin
Ara
w00w
Cesur_18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla erkekligini gormedim bilmiom Big Grin Big Grin ayrica neden olmasin teknoloji gelisti Smile japon kadinda olursun solaryum a girip afrikali zenci kadinda hersey senin elinde bizde yardim ederiz yani sikintin olursa Big Grin

g?rmek istiosan msn adresini versen yeter Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin haz?r cam var Big GrinBig GrinBig Grin ehueahushda t??be t??be Big GrinBig GrinBig Grin ?aka bi yana tutmad? benimki ya??m 1 ya? k???k ??kt? hesapta.
Ara
soyle
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:g?rmek istiosan msn adresini versen yeter Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin haz?r cam var Big GrinBig GrinBig Grin ehueahushda t??be t??be Big GrinBig GrinBig Grin ?aka bi yana tutmad? benimki ya??m 1 ya? k???k ??kt? hesapta.

iyide ben k?r?m g?remem zuhaahahahaha
Ara
w00w
Cesur_18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyide ben k?r?m g?remem zuhaahahahaha

her?eyin bi ??z?m? var. bana mekan?n? s?le ziyaretine gelirim Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin olm laf dala??na girme 2 mizde resil olcaz bak Big Grin bu i?in sonu k?t? Big GrinBig GrinBig Grin ehuehausd
Ara
soyle
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:her?eyin bi ??z?m? var. bana mekan?n? s?le ziyaretine gelirim Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin olm laf dala??na girme 2 mizde resil olcaz bak Big Grin bu i?in sonu k?t? Big GrinBig GrinBig Grin ehuehausd

katilioyom yolun sonu gorunuyo Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 12:39 AM