:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FenerLi Edu'nun milli takım sevinci
ѕqρα кJмя
175991.jpg

Brezilya Milli Takımı aday kadrosuna çağrılan Fenerbahçeli futbolcu Edu, ülkesinin milli takımına yeniden çağrılmasından dolayı çok mutlu olduğunu belirtti...

Brezilya'nın 9 Eylül Pazar günü ABD ve 12 Eylül Çarşamba günü Meksika ile
yapacağı maçların aday kadrosuna çağrılan Fenerbahçeli futbolcu, bu sabah ABD'ye gitti.

Kulübün internet sitesinde açıklamasına yer verilen Edu, ''Yeniden milli
takım aday kadrosuna çağrıldığım için çok mutlu ve gururluyum. Umarım bu kez forma giyme fırsatı bulurum. Teknik direktörümüz Dunga bana şans verdiği takdirde, elimden gelenin en iyisini yapacağım''
dedi.

Edu'nun Meksika maçının ardından 13 Eylül Perşembe günü İstanbul'a döneceği bildirildi.
Ara
şaban öz
ah canıııııım iişallah kalp krizi geçirmez heycandan ronaldinho ona dokundu die
Ara
ѕqρα кJмя
Şaka mısın?
Ara
şaban öz
sen sakat mısın????
Ara
22*kaka
şaban öz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen sakat mısın????
:kizgin::kizgin::kizgin:istersen laflarına dikkat et şimdi bi konu açardımda forumdaki diğer gslilerfe ayıp olur:kizgin::kizgin::kizgin:

:kizgin::kizgin::kizgin:lafına dikkat edmessen ben yapacağımı bilirim sana uyarı ÖZ ŞABAN eğer nikinde fenere garşı geliyosan ............... ama ben bunu fb olarak deil sen olarak kabul ediyorum ŞABAN eğer bvaşka takımlara daha daha laflar edersen karşında beni bulursun bjk fb ts isterse kartalspora laf at yiyosa ama:kizgin::kizgin::kizgin:

diğer gsliler ustünüze alınmayın nolur ben forumumuzun ŞABANına dedim
Ara
şaban öz
KAKA bey senin yaptığın terbiyesizliği kimse yapmadı ben söylenmesi gereken bişey varsa o zaman konuşurum senin gibi laf kalabalığı yapmam forumumuzun KAKA[SIZE=3]sına söylüyorum diğer fenerliler üstüne alınmasın[/SIZE]
ölümüne cimbom
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şener: Takım Değil Seyirci Kazanacak MaSaL 0 434 08-24-2010, Saat: 10:23 PM
Son Yorum: MaSaL
  Takım tek yürek Psycho 0 494 09-29-2009, Saat: 07:11 PM
Son Yorum: Psycho
  milli takim resimleri.... beautiful_matrax 6 734 09-10-2008, Saat: 05:26 AM
Son Yorum: beautiful_matrax
  milli takım holee holee.. iLLeth.! 9 650 09-07-2008, Saat: 11:28 PM
Son Yorum: beautiful_matrax
  Millî Takım Canımız En Güzel Vatanımız REKLAM YAZARI 0 408 07-20-2008, Saat: 12:32 PM
Son Yorum: REKLAM YAZARI

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 05:14 PM