:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sabah uyanınca
discovery
sigara kulladığım için sabahları kalkıyorum ve ağzımın içi berbat bir durumda :xdişlerimi fırçalıyorum ama fayda etmiyo uyuz olmamak eldemi yaw:kizgin:
Ara
iLLeth.!
içmessen bole bir sorunun olacağını sanmıyorum mesela bnde yoqBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]bir zamanlar anlamıyordum sigarayı neden içtiklerini ama bir ara bende içtiğim için anlıyorum...
çok nalet bişey...başlaması çok kolay, bırakması çok zor...
[/COLOR]
Ara
KoLera
Zikkiim icc Big Grin
Ara
aMyLee
içme o saman yaa sanki çok güseLL bişiy miş gibi içmeyinn
bn sigara içenLere çok kızıyorum çok gereksiz bişiy bnce
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]ben sanki duvara söylüyomBig Grin...arkadaşlar bi insan sigaraya arkadaş ortamından, özentiden birde anne ve babanın sorumsuzluğundan başlar...
bana görede en büyük etken arkadaş ortamıdır...benim önümde ilkokul çocuğu bile içiyor...
çokta seviyorum o keratayı ama şerefsiz yine içiyor yine içiyor...yanında abi dediği insanlar içerse oda içer tabiki.. çok zorladım bırakması için ama olmadı...hatta birgün seni babana söylicem dedim. gittim babasının yanına, söylicemdende değil bananeBig Grin...adamla başka bir şey konuştum...herneyse döndüm geri geldim çocuk girmiş bir deliğe hüngür hüngür ağlıyorBig Grin...o dk dan sonra onun sigara içmesine karışmaz oldum...

halada içiyor. yazık yaa...

hiç başlamayanlara akıl veriyorum bundan sonraTongue...
[/COLOR]
Ara
mhanyaxx
aynene Big GrinDBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
WALLA NE YALAN SOYLEYIM BENDE ICIYORUM Sad onun icin bi yorum yapamiycam tek onerim yatmadan once sut ic iyi gelir Big Grin
Ara
discovery
süt içerim içmesinede içincede miğdem ekşiyoBig GrinBig GrinBig Grin ne sorunlu biriyim yaw
Ara
Qetesh
sen geber daha iyi gözümBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sabah uyanma ve diş ağrısına uyuz oluyorum 22*kaka 2 369 08-28-2007, Saat: 03:57 PM
Son Yorum: KoLera

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 11:11 PM