:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
en tuhaf çocukluk anılarınız
AfrâsyâB
merakla Bekliyorum En Tuhaf Anilarinizi Saolun
Ara
Chatlak
ben 4. sınıftayken bi ara kardeşim beni rahat bırakmıyordu yaptığım bi şeye engel oluyordu.ben de bi tane bebeğim var büyük bi bebek o bebeği beni rahat bıraksın die soydurup ona verdim ve odasına yolladım sonra ne olduğunu bilmiyorum...Big Grin e ne de olsa küçük çocuk yani ilginç gelmiştir...Big GrinBig Grinşimdi düşünüyorum da bu olay ve diğerlerini,kardeşime hiç ii örnek olmamışım ben yaa kahretsinn...
Ara
#$3R$3RI#
Bİ aBLA OLARAK HİC İYİ ORNEK OLMAMISSIN AMA pAYLASIMIN ICIN SAOL////

BU ARADA İMZANADA.. aNNE BEN MANYAK OLDUM YERINE... ANNE BEN C(H)ATLAq OLDUM DESEN Big Grin daha ii olmazmı :d
Ara
Chatlak
ewt ben de biliyorum ii örnek olmadığımı ama o zamanki kafayla yaptık işte ne yapalım..

C(h)atlak olduğumu biliyolar zaten manyak dedik birz farklı olsun die ama sonuçta ikisi de kafadan sorunlu deil mi yanii...Wink Smile
Ara
AfrâsyâB
hehehehehe süperr hehe bende evin enn küçüğüydüm herşey benim üstümde denenirdi
kolum kırıldı alçıya aldırmaya ojelerle gittim doktor tuhaf bakmıştı ellerimde hep bıçak izleri var ablamlar saolsun şimdide diyolar neden böylesin sülalede kimse senin gibi değil diyolar sizce neden ben böyleyim? :dBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
blue_belial
Aynur dıye bı kız vardı, bızım eskı evın arka bahcesınde habıre opusuyoduk
bıgun yıne ıs ustundeyken, kızın kardesı geldı, ama tabı o bızden daha ufak
ablaaa? dedı Big Grin kımseye solemesın dıye 3-4 gun boyunca butun harclıgımla ona bakkaldan bıseyler almıstım ama yınede solemıstı serefsız annesıne
AfrâsyâB
hahahahhahhahhahahah süpermiş ama hahahahahahah
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İllere Göre tuhaf ama gercek olaylar dagılımı sponge_bob 1 373 04-13-2022, Saat: 01:45 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 04:27 PM