:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?zel S?zler AR??V
MacArthur
guzelsoz.gifBir destan yazar gibi durmadan g?nd?z gece ben hep seni yazm???m y?re?ime gizlice

guzelsoz.gifHayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en ac?s? benimki idi ?nce sev sonra terket dediler

guzelsoz.gifKafam? duvara vurmadan tan?yabilmek seni beyninin i?indekileri anlayabilmek ve yitirmeden y?z?ndeki anl?k tebess?m? t?m saatleri durdurabilmek i?in ??ld?ras?ya paralad?m kendimi lanet olsun art?k sigaray? ?? pakete ??kard?m olsun g?z?m olsun ne olacaksa olsun.

guzelsoz.gifD??lerini d??leyerek ya?amak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ?mr?m?n tamam?n? sana adamak, sonra g??s?ne yaslan?p seni d??lemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden i?ine bakarak...

guzelsoz.gifPayla?man?n asaletini hi? bir zaman bencilli?in ?irkinli?ine tercih etme,ve ?yle bi arkada? se?ki sen onun i?in ?l?m? d???nd???nde o senin i?in ?oktan ?lm?? olsun.....

guzelsoz.gifNe varsa arad???m bilki sende bulmu?um..Senden ?ncesi yoktu,seninle var olmu?um..Sende b?t?n umutlar,sende b?t?n duygular..Beni sende arama,ben art?k senin olmu?um.

guzelsoz.gifAlaca karanl??? sevmem ben, ya g?nd?z olmal? ya gece. Kur?un ya aln?ndan vurmal? yada namluda kalmal?. Yar dedi?in ya senin gibi olmal? yada hi? olmamal?.

guzelsoz.gifBug?n bir ?i?ekcinin ?n?nden ge?erken bir ?i?ek ben ?ok g?zelim beni al diyordu. Onu ald?m ama g?zel oldu?u i?in de?il seni g?rd???nde utans?n diye.

guzelsoz.gifNe i?imde seni unutmak gibi bir his var..nede a?k?m? k?r?kleyen bir r?zgar..ne seni g?rmeyecek kadar g??l?y?m..nede g?rmeye dayanacak kalbim var

guzelsoz.gifG?ller hep ellerinde a?s?n, ama dikenleri batmas?n.Sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamas?n.Mutluluk hep y?re?ine dolsun,ama beni unutturmas?n.

guzelsoz.gifAk?am? son bulan ufuklarda..g?ne? damla damla erirken..hayatta kalan duygular?mla..sana iki kelime s?yl?yorum..."SEN? SEV?YORUM"

guzelsoz.gifNe seni unutacak kadar zaman ge?ecek..ne de ge?en zaman seni unutmaya yetecek..b?rak?p gittim diye unuttum sanma...zaman al??may? ??retir unutmay? ASLA

guzelsoz.gifKahvalt? haz?rlad?m sanada g?nderiyorum, umut dolu omlet ha?lanm?? sevgi bir dilim tutku ,seni seviyorum re?eli ve birde yanl?zl?k demledim ka? ?ekerli olsun?

guzelsoz.gifBen seni Bir Kum Tanesine Ad?n? Yazacak Kadar De?il Sahildeki T?m Kum Tanelerine Ad?n? Yazacak Kadar ?ok Seviyorum

guzelsoz.gifBiz her ne kadar sosyetenin cilal? ta?lar?nda dans etmesini bilmesekte, so?uk dolunayda ?eytanla azraille dans etmesini iyi biliriz.
MacArthur
guzelsoz.gifSesini duyabilme umuduyla ya?ad???m hayat y?z?n? g?remedi?im i?in ?ekilmez olsada sesini duyabildi?im i?in ya?amaya de?er...

guzelsoz.gifDepremle girdin g?nl?me,fay hatt? ?izdin y?re?ime,art??lar hala devam etmekte, ?zlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz ?iddetinde.

guzelsoz.gifSen ge?mi?in herhangi bir yolsuz sevdas? diye an?yorsun beni oysa ne yollar arad?m o sevdaya ama bilmiyorsun ?ocuk bilmiyorsun...

guzelsoz.gifSevgi sevilen ki?iye sunulan bir arma?and?r kabul edilmesi ya da geri ?evrilmesi ?nemli de?il ?nemli olan sevginin sunulmu? olmas?d?r.

guzelsoz.gifG?lgeler d??sede y?re?inin ?st?ne g?ne?ini sak?n s?nd?rme, umut yoksa yar?nlar uzak kal?r insana, unutma Bir Sen Daha Yok Bu D?nyada...

guzelsoz.gifTatl? biri var sevilmeye de?er, g?zel biri var g?r?lmeye de?er, iyi dostlar var ?zlenmeye de?er, ama biri varki can vermeye de?er!

guzelsoz.gifBir sevgi var i?im lekesiz tertemiz, Bir ?zlem var i?imde u?suz bucaks?z,Bir duygu var i?imde dals?z budaks?z, Birde sen vars?n i?imde unutulmas? imkans?z...

guzelsoz.gifTutki ben bir ya?mur damlas?y?m topra?a d??t?mm? da??l?r?m, D???nki ben bir kar tanesiyim suya de?di?im anda eririm, Anlaki sen benim can?ms?n seni kaybettimmi ?l?r?m...

guzelsoz.gifHissedince sana vuruldu?umu baharda ku? olup u?as?m gelir, Bak?nca o g?zel g?zlerine hasreti bir anda silesim gelir. Ama ne ?are birtanem ne ku? olup u?abilirim ne de hasreti silebilirim ama inan bana birtanem seni bir ?m?r boyu sevebilirim...

guzelsoz.gifR?yalara rest ?ektim uyumuyorum. herkez derin uykudayken ben sana dal?yorum. Uykular ?ok tatl? derler ben seni tad?yorum. Onlar uykuya ben sana doyam?yorum...

guzelsoz.gifY?re?imde senden bana hi? bir ???k yok! Ben karanl?ktan ?ok korkar?m.Beni gel al burdan...

guzelsoz.gifSolmadan gel art?k a?k?m?n g?l?, olsada konu?sa kalbimin dili k???c?k d?nyamda birbilsen seni g?r?nmez yaz?yla yazd?m kalbime.

guzelsoz.gifBehdanem benim..d???nsene bir kez dahi olsa.Dikenin g?le,ipek b?ce?inin kozas?na olan o b?y?k sevgisini.U?urum ?i?eklerinin ya?ama inat koklanm?caklar?n? bilerek her defas?nda a?t?klar?n?.Ben de behdanem seni y?re?ime can yazd?m bir kere.O muhte?em sevgi ile ya?ama ve sana inat..

guzelsoz.gifPapatyalar var kar??mda sar? sar? T?pk? sana benziyorlar Sar? sa?lar?n? hat?rlat?r bana.. Ye?il yapraklar? da g?zlerini G?l???n geliyor akl?ma Tatl? tatl? bak???n, ve sen; Sen yokettin beni Sensizli?in i?inde b?rak?p gittin..

guzelsoz.gifEllerim anlad? tutmuyorsun..G?zlerim anlad? bakm?yorsun.. Dudaklar?m anlad? ?pm?yorsun.. Gidi?ini kalbime nas?l anlatay?m, nas?l s?yliyeyim ey insafs?z sevgili ya durursa kalbim...
MacArthur
guzelsoz.gifSevmiyorum seni deseydin ke?ke Ta ba??ndan ba?r?ma ta? basar seni unutmaya ?al???rd?m hala oynuyorsun benle duygular?mla A?k?mla yetmedimi ?ektiklerim Dahadam? ?ekece?im kaderimdir diyece?im seni hep Sevece?im ve bir g?n senin yolunda ?lece?im..

guzelsoz.gifG?nah?n ?z?yse seni sevmek cezam cehennem olsun.

guzelsoz.gifA?k?m a?k?m diye a?layacaks?n ba??n? ta?lara herg?n vuracaks?n sesini duyan yokki a?layacaks?n sen gittin ?imdi s?ra bende ben bittim ?imdi s?ra sende...

guzelsoz.gifKorku bilmeyen G?N?L korkmay? ??rendi.(SEN? KAYBETMEK KORKUSU)Sevmeyi bilmeyen G?N?L sevmeyi ??rendi.(SEN? ?LK G?R??TE)Ama bu G?N?L tek bir ?ey ??renemedi.(SEN? UNUTMAYI)

guzelsoz.gifDeniz sesimi duyarm?? da?lar dinlermi anlatsam seni? h?z?nl?y?m desem ?are olurmu g?ky?z?? salarm? bulutlar? pe?ine ilgilenirmi r?zgar yard?m edermi seni bulmama ???

guzelsoz.gifSeviyorum sevmenin ac? verdi?ini; her sevenin sevilmedi?ini bile bile ! ama yinede bir umut ta??yorum belki SEVEN SEV?L?R diye !!!

guzelsoz.gifBug?n sigaram?n ?zerine ad?n? yazd?m sigaram bitti?inde seni unutacam sanm??t?m ne bilirdimki seni nefes i?ime ?ekti?imi...

guzelsoz.gifG?zellik; sadece g?zel olan ?eylerde de?il, G?zel g?rmek istedi?in her?eydedir...

guzelsoz.gifG?l dedi?in nedirki, Solar gider, Ate? dedi?in nedirki, K?l olur gider, G?n dedi?in nedirki, Ge?er gider, Ama sana olan sevgim sonsuzdur, Ancak mezarda biter!!

guzelsoz.gifG?ne?i sevdi?ini s?yl?yorsun g?ne? ??kt???nda perdeleri ?rt?yorsun.R?zgar? sevdi?ini s?yl?yorsun r?zgar ??kt???nda kap?lar? kapat?yorsun.Ya?muru sevdi?ini s?yl?yorsun ya?mur ya??nca ?emsiyeni a??yorsun.Korkuyorum ??nk? beni sevdi?ini s?yl?yorsun.

guzelsoz.gifHayat bir ?ekilde elbet devam edecek birde i?inde sen olsan i?te o zaman her yer ye?erecek.

guzelsoz.gifO vefas?z kalbin hissetmesede.. Sana bu ?ark?y? dinletece?im.. Bu a?k?n u?runa ?mr?m bitsede.. Sana sevmeyi ??retece?im...

guzelsoz.gifGecelerden ayaz? sevmem.. ya g?nd?z olmal? ya gece.. namludan ??kan kur?un.. ya kalbimin derinlerinden vurmal?.. ya namludan hi? ??kmamal?.. insan sevdi?ini ya ?l?m?ne sevmeli.. ya hi? sevmemeli...

guzelsoz.gifVarl???n?n tiryakisi.. Yoklu?unun delisiyim.. Seni benden mahrum etme.. G?zlerinin hastas?y?m...

guzelsoz.gifSeni seviyorum diyenin sevgisinden ??phe et ?nk? a?k sessiz sevgi dilsizdir...
MacArthur
guzelsoz.gifSeni Bir Ser?enin G?zya?? D?kebilme Ihtimali Kadar Seviyorum Bu Kadar m? Diyeceksin Ama Ser?eler G?zya?? D?kt???nde ?L?RLER...

guzelsoz.gifB?t?n d?nyay? istedi?im renge boyay?p,bu rengi insanlara b?t?n sevginle da??t,kendini sevginin bir rengi diye tan?t.??nk? senin varl???n sevgiye en g?zel kan?t.

guzelsoz.gifk?L oLmu? ate? yanarm?? Buz tutmu? su akarm?? Bu g?zLer seni sevdi ba?kas?na bakarm??

guzelsoz.gifNekadar ?ok seversen sev belli etmiyeceksin, sevdi?ini belli ediyorsan inan ?ok ?z?leceksin

guzelsoz.gifD???n?yorum da; d???ncelerin en g?zeli, senin beni d???n?p d???nmedi?ini d???n?rken d???nd???n? d???nmek olsa gerek diye d???n?yorum

guzelsoz.gifBelki da?lar?mda ?i?demler a?ar, uyur kar alt?nda yediverenim. Bir g?zya??d?r ya?murlar?m, g?lerken a?lat?r su verdiklerim...

guzelsoz.gifSeni ?zleyenlerin ?zleminden habersiz, ?zleminle ?zletensin. Sen o ?zlenenler aras?nda en?ok ?zlenensin. Seni g?rmesemde i?imde hi? bitmeyecek tek ?zlemsin...

guzelsoz.gifKalbinde yer yoksa G?zelim ! farketmez ben ayaktada giderim.

guzelsoz.gifD?nyan?n en g?zel ?eyini sana vermek isterdim, Fakat seni sana nas?l verebilirim ki?

guzelsoz.gifA?lamak ?ocuklara, affetmek ise Allah a mahsus. Beni birg?n aldat?rsan ?ocuk de?ilim a?lamam, Allah de?ilim affetmem...

guzelsoz.gifHo??akal Allah a emanet ol tabii ki Allah?n varsa?Ho??akal a?k sende kals?n sanmam ama i?ine yararsa?

guzelsoz.gifDertlerin kum tanesi kadar k???k, sevin?lerin nisan ya?murlar? kadar bol olsun ve ?ylesine mutlu ol ki g?z?nden akan ya?lar de?erini bilmeyenlere sadakan olsun..

guzelsoz.gifYa?amak ?zlemsiz, ?zlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz.. Unutma g?l?m sevmek daima beraber olmak de?ildir, sen yokken bile seninle olabilmektir..

guzelsoz.gif??inde ?yle bir umut ta??ki onu senden kimse alamas?n.g?zlerin hep g?ls?n.onuda kalbinde ?yle bir saklaki ger?ekten isteyen bulsun.

guzelsoz.gifS?zlerin b?y?k, y?re?in k???k! Hatalar?n yanl??lar?n ?ok,do?rular?n yok! Bir ?eyleri g?klere ??kart?p mutluyum san?yorsun..Kendine g?re ?ansl?, bana g?reyse zavall?s?n!
MacArthur
guzelsoz.gifYa S?zlerin Akl?mda, Ya Da Akl?m Ad?nda, Ya Hayalin Kar??mda, Ya Da Sesin Kula??mda, Ya Ben ??ld?r?yorum, Ya da ?ok ?zl?yorum, Ya ?zlemek ?ok G?zel, Yada ?zlenen ?ok ?ZEL...

guzelsoz.gifNe zaman gelirsen gel,ba??ma ta? olursun. Sen benim eski de?il , eskimeyen DOSTUMSUN...

guzelsoz.gifSanal d?nya diyorlar buraya,u?rad?m ge?tim. Bekledi?im ufak bir telefon g?r??mesiydi, art?k ondanda vazge?tim.Gideceksen git yolun a??k olsun, g?zlerinde y?re?inde huzur bulmu?tum al istemem o da senin olsun.

guzelsoz.gifSeviyorum seni ?l?ms?z bir a?k ile, b?t?n kalbim hayat?m seninle, ?lecek dahi olsam bu kalp ile son nefesimde hayk?raca??m seni seviyorum diye..

guzelsoz.gifHayat?n en g?zel an? her?eyden vazge?ti?iniz zaman Sizi hayata ba?l?yan biri oldu?unu d???nd???n?z and?r...

guzelsoz.gifBen senin ne yarin nede can?n ben senin ne sevdi?in ne bahar?n ben senin belki umrunda de?ilim ama sen benim sen benim nefesimsin

guzelsoz.gifSeni dar a?ac?ndaki bir mahkumun ,hayat? sevdi?i kadar seviyorum...

guzelsoz.gifHerzaman do?ru s?yle,ne dedi?ini hat?rlamak zorunda kalmazs?n.

guzelsoz.gif?nsan t?rman?rken da??n kafa tutmas?na raz? olmal?d?r.

guzelsoz.gifKristalin bedelini g?ze almayan,onunla oynamas?n.

guzelsoz.gifHissizler, Hareketsizler yol alamazlar, Uyuyanlar hedefe ula?amazlar, hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar.

guzelsoz.gifA?k g?nah olmayacak kadar masum, k?le olmayacak kadar ?zg?r, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yak?n, tek ba??na ya?anmayacak kadar tak?md?r...

guzelsoz.gifA?k?n zehir olsa i?mezsem, yolun ?l?m olsa d?nersem, senin i?in bu candan vazge?mezsem namerdim.

guzelsoz.gifY?re?imin ta i?inde bir ate? yanar.. Yanmayan yer kalmam?? s?nd?rsen ne yazar.. Ta?a topra?a seni yazd? bu eller.. Ah sevmenin de?eri bir bilseler

guzelsoz.gifSen benim ruhsatl? sevdam ben senin sevda ke?in seni sevmek ya?amaksa ben hi? ?lmedim
MacArthur
guzelsoz.gif?stemem sevilmeyi sevilmek sensizlikse

guzelsoz.gifKim demi? haram nedir bilmez Hayyam Ben haram? helale kar??t?rmam Seninle i?ilen ?arap helaldir Sensiz i?ilen su bile haram

guzelsoz.gifSevmek ?ay sevilmek ?eker,bizim gibi sevenler ?ay? ?ekersiz i?er

guzelsoz.gifHani kardelen g?ky?z?ne a??k olurda ??kart?r ya kar?n alt?ndan g?vdesini,Zenher y?re?inde kardelen kadar cesaretin yoksa sak?n a??k olma...!

guzelsoz.gifSen benim i?in bir a?k?n bitti?i yersin resimlerin renksiz halisin sevmekten bahsetme sak?n ??nk? sen sevmeyi hi? mi hi? sevmedim senbenim i?in bir a?k?n bitti?i yersin senbenim nefretim nefes al?? sebebimsin

guzelsoz.gifsen benim hayalimin prensesisin seninle bir ?m?r boyu beraber olmak i?in her?eyi ama her?eyi vermeye haz?r?m mele?im seni ?ok ama ?ok seviyorum...

guzelsoz.gifBu D?nyada Sevipte Sahip Olamad???m B?t?n G?zelliklerin Yerine Senin Sevgini Koydu?umda Bu D?nyada Her?eye Sahip Oldu?umu Anlad?m

guzelsoz.gif?l?m gelir ba??m ?st?ne, ?ekerim dert bir dert ?st?ne, dayan?r?m inan her?eye ama SENS?Z OLAMAM!

guzelsoz.gifEskiden karanl?klardan ve ya?murlardan korkard?m ?imdi ise ya?murlar g?zya??m oldu karanl?klar ise s?rda??m oldu.

guzelsoz.gifSeni sevmek yanl?? ise, Do?ruyu istemiyorum.

guzelsoz.gifGittin ?ehir seni a?layarak u?urlad?, ?imdi ya?mur durdu ya i?imdeki ?zlem ?

guzelsoz.gifDo?dum ya?amak i?in ya?ar?m sevmek i?in severim ?lmek i?in ?l?r?m senin i?in B?TANEM!!!

guzelsoz.gifBir zamanlar sen hayal kurard?n ben ger?ek?iydim, y?llar gelip ge?ti ben hayalciyim sen ger?eklerin i?inde beni unuttun!

guzelsoz.gifBug?n sigaram?n ?zerine ad?n? yazd?m sigaram bitti?inde seni unutacam sanm??t?m ne bilirdimki seni nefes i?ime ?ekti?imi...

guzelsoz.gifOkyanusta giderken bir deniz k?z? ??kt? kar??ma bana bir midye verdi sana iletmemi istedi ve sende i?ini a?t???nda i?inde bir ?ift y?z?k ve benden sana bir s?z benimle evlenirmisin..
MacArthur
guzelsoz.gifBir g?n beni arayacaks?n arkada?lar?na soracaks?n sana tuhaf bakacaklar o anda ezan sesi duyacaks?n o ezan de?il sela diyecekler bir g?l arayacaks?n ama bulamayacaks?n ??nk? mevsim SONBAHAR...

guzelsoz.gifSesini duysamda heran y?z?n? g?rmek gibi de?il ; ?zledi?imi bil heran ??nk? hi?bir ?ey seni sevmek gibi de?il!

guzelsoz.gifBir insana verilebilecek en g?zel arma?an y?rektir ve bir insan? sevebilmek dostum inan y?rek i?idir.

guzelsoz.gifG?zlerim g?zlerini g?rmesede ellerim ellerini tutmasada yoklu?un hergece kalbimden vursada sana a????m ya oda yeter bana...

guzelsoz.gifSar? giyer g?ne? olursun.Mavi giyer deniz olursun. Siyah giyer matem olursun.Kim bilir belki birg?n beyaz giyer benim olursun.

guzelsoz.gifSev seni seveni hak ile yeksan ise sevme seni sevmeyeni m?s?ra sultan ise..

guzelsoz.gifSevgisiz Bir Hayat Oksijensiz Bir Nefes Almaya Benzer.Sevgisiz Bir Ya?am Kuru Bir ??lde Cay?r Cay?r Yanmaya Benzer.A?ks?z Bir Direni?te Umutsuzca Direnmeye Benzer..

guzelsoz.gifKimi r?yalar g?r?lmeye de?er kimi ise ya?anmaya
sen benim g?rd???m ve bitmesin diye ya?att???m
en tatl? ger?ek r?yams?n...

guzelsoz.gifR?zgar?n keman ?ald???, ya?murun cam?na vurdu?u ve sen yata??na uzan?p ke?ke dedi?in her?ey seninle olsun B?RTANEM sen benim B?RTANEM g?nl?mde efsanemsin...

guzelsoz.gifNas?lki G?ky?z? Y?ld?zs?z Deniz Dalgas?z Toprak Susuz Olam?yorsa Bende Sensiz Olam?yorum B?TANEM !!

guzelsoz.gifTopraklardan kalem; a?a?lardan ka??t yapt?m ?zerlerine milyonlarca kez SEN? SEV?YORUM yazd?m.Ama yan?lm???m.Ben seni sevmedim, sana tapt?m biricik A?KIM.

guzelsoz.gifSeni d???nd?m, a?lad?m.Darmada??n aynaya bakt?m.Kar??mda duran bir yabanc?yd?.G?zlerini koyulu?unda sen vard?n. Nefretle aynay? k?rd?m! Yere d??en cam par?ac?klar?nda sen vard?n.Bir ka? damla kan akt? elimden.Anlad?m art?k sen vard?n, damarlar?mda da sen vard?n.

guzelsoz.gifSen uykusuzluk nedir bilir misin?Gece ?slak yast???na ba??n? koymak,"yar?n ne olacak diye"korkuyla uyumaya ?al??mak.Sen geceleri yaln?zl?ktan a?lamak nedir bilir misin?

guzelsoz.gifDertlerimizi avutan ak?l ve hikmettir. O engin denizlerin ?tesindeki yerler de?il.

guzelsoz.gif?nan senin yan?nda sanki birbirimizden ?ok uzaktaym???z gibi geliyor bana.Yaln?zl???m? seviyorum ??nk? ancak o zaman seni yan?mda hissediyorum.
angel_n
arkadaşım klavyene sağlık.süper bi paylaşım işime yaradı wallaSmile
Ara
tanura
emeğine sağlık arkadaş benim de şu söz çok hoşuma gidiyo>>>

Acı duymak ruhun fiyakasıdır...
Ara
gizemlim
payla??m i?in saol.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum