:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rüya Güzeli & (คşк şєђเ๔เ)
Qetesh

[COLOR="Black"]walla ne yalan sölim, yakışmışsınız birbirinize...tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş misaliBig Grin...tanju muradına erdin, gittin gördün melek yüzlünü,...
yalnız bişey sorucam, dün buraya yağmur yağıyordu olum, ıslanmadınızmı hiçBig Grin...
ben dedim bunlar birbilerine sırılsıklam aşık olacak allah yardımcıları olsunBig GrinBig Grin...birde resmi bilerek aldım, saçlar geçen buluşmadaki gibi, yalnız eksik olan bişey var,atilla abi nasıl farketmedi hayretBig Grin...küpen yok olumTongue...

herneyse fazla gevezelik etmim, allah bir ömür mutlu etsin ikinizide...

sevgilerimle...
[/COLOR]
Ara
ask_sehidi
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:avatar6206_310.gif

walla ne yalan sölim, yakışmışsınız birbirinize...tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş misaliBig Grin...tanju muradına erdin, gittin gördün melek yüzlünü,...
yalnız bişey sorucam, dün buraya yağmur yağıyordu olum, ıslanmadınızmı hiçBig Grin...
ben dedim bunlar birbilerine sırılsıklam aşık olacak allah yardımcıları olsunBig GrinBig Grin...birde resmi bilerek aldım, saçlar geçen buluşmadaki gibi, yalnız eksik olan bişey var,atilla abi nasıl farketmedi hayretBig Grin...küpen yok olumTongue...

sevgilerimle...

saol laa kanka biz zaten sırılsıklam aşığız zaten :tolga: küpe takmıyorum olum bıraktım artık esramdan başkası yalan Smile
mutluyuz inş. allah ayırmaz...
Ara
EndLess
ıkınızde bırbırınıze yakısmıssınız Allah sızı bırbırınıze bagıslasın :SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
ask_sehidi
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ıkınızde bırbırınıze yakısmıssınız Allah sızı bırbırınıze bagıslasın :SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
eyw kartal Smileinş.allahta sizi aslıyla buluşturur ve ayırmaz.. Smile
Ara
EndLess
(คşк şєђเ๔เ) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eyw kartal Smileinş.allahta sizi aslıyla buluşturur ve ayırmaz.. Smile

agzından bal damlıyo tanju umarım aslıya bagıslar benı onuda bana Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
TutkuM
canlarım benm çok çok şekersizin yakışıyorsunuz birbirinize
Allah ayırmasın herdaim mutlu olun sevginize sahip çıkın kıymetinizi bilin canlarım sizi seviyorumTongue
Ara
Rüya Güzeli
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaf süper ötesi çok yakışmıssınıs yaa aLLahım ayırmasın sizi yaaa

cnm çok tatLısın yaa TongueSmile

Amin ßitanem saqoL snde çok tatLısın Smile İnş. ßiqün snnLede ßuLuşurus. Smile
Ara
Rüya Güzeli
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok tatlısınn janlarım allah bozmasın mutlulugunuzu
herdaim aşkı sevgiyi içinizde yanınısda kalbinizde
hissedin birbirinizin kıymetini bilin çokta yakışıyorsunuzz
ikinizide seviyorumm kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum size.....SmileSmile
aßim ßnm ßisde seni sewiyorus.
SaqoL o çookk qüseL diLekLerin için Smile
Umarım snde ßi ömür mutLu oLursun Smile
Ara
Rüya Güzeli
KoLera Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Vayyy be Ma$aLLahh Big Grin
cok yaki$iosunuz ALLAH ayiRmasiinn.
Ama artik Kader Arkada$im yoh Sad Big Grin
saqoL cnm ßnm kader arkadaşin oLmaya ßiLirim ama snn ßir ömür arkadaşın oLmaya razıyım Smile Mucx
Ara
Rüya Güzeli
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:avatar6206_310.gif

walla ne yalan sölim, yakışmışsınız birbirinize...tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş misaliBig Grin...tanju muradına erdin, gittin gördün melek yüzlünü,...

sevgilerimle...
Küpe yok ßide ati aßi farketti qömLek qiymiş oLduqunu Big Grin
ßisim oraya yaqmur yaqmadı Big Grin saqoL İnş. mutLuLuqumus ßi ömür olucak Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  $ok $ok $ok!!! Ruya güZeLi aLdatıLdı! PCKoPaT 78 2,960 10-05-2007, Saat: 08:17 PM
Son Yorum: PCKoPaT
  işte buda benm güzeller güzeli kardeşim:) TutkuM 58 2,565 08-27-2007, Saat: 01:50 PM
Son Yorum: ceylan gözlü1

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 04:58 AM