:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yıldırım'dan Şok Sözler
SECO_UA22
“Türkiye’den dünyaya açılacak tek kulübün Fenerbahçe olacağını herkes görecek” “Yatırımlarımızla dünyada yarattığımız ilgiyi Avrupa başarılarıyla pekiştirme zamanı”
“Bundan sonra vizyonumuz ve misyonumuz Avrupa başarılarının devamlılığı içindir”

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’dan bomba gibi sözler. Kulübün resmi yayın organı Fenerbahçe Dergisi’nin eylül sayısına bir başyazı yazan Yıldırım, Türkiye’den dünyaya açılacak tek spor kulübünün Fenerbahçe olacağını ileri sürdü. Ancak Aziz Yıldırım’ın yazısının en dikkat çeken yönü, Avrupa başarısına verilen önem ve bundan sonra tek hedefin bu olduğu yönündeki sözleriydi. İşte Yıldırım’ın yazısı: “Son yıllarda yaptığımız tüm yatırımlarla dünyanın ilgisini çekmeyi başarmış bir Fenerbahçe’nin, artık bu ilgiyi Avrupa’da elde edeceği başarılarla pekiştirmesinden yana olduğumu zaman zaman burada sizlere ifade ediyorum.

En değerli futbol markası
Fenerbahçe Yönetimi olarak vizyonumuz, misyonumuz tamamen bundan sonrası için Avrupa başarılarının devamlılığını sağlamak, bunu yeni transferlerle devam ettirmek, açıkçası her zaman kuvvetli olmaktan geçmektedir. Yatırımlarımız, gelişmeye yönelik planlarımız, hedeflediğimiz şekilde devam etmektedir. Bazı araştırmalarda Türkiye’nin en değerli futbol markasının Fenerbahçe olduğu açıklanmaktadır. Anderlecht galibiyeti ve ardından yapılan kura çekimiyle aralık ayına kadar sürecek bir temponun içinde olacağız.

Daha başarılı olacağız
Bu yıl takımımız Şampiyonlar Ligi’nde daha iyi sonuçlar alacaktır. Bugüne kadar kazandıkları tecrübeleri sahaya yansıtmaları gerektiğini düşünüyor, tüm teknik kadro ve oyuncularımı Anderlecht galibiyeti nedeniyle kutluyorum. Yönetim kurulumuz sayesinde bugüne kadar yapılanların dışında, birçok akademisyenin Fenerbahçe’nin büyüklüğüne bilimsel temel kazandırma gayretleri, Türkiye’de Fenerbahçe isminin ne kadar önemli olduğu yönünde yeni mesajlar vermektedir. Bütün bu gelişme ve değişim, kendi coğrafyamız dışına yavaş yavaş kendiliğinden çıkıyor.

Hedef uzağımızda değil
Buna yardım edecek kurumların vizyonu da değiştiği zaman, Türkiye’den dünyaya açılacak tek spor kulübünün Fenerbahçe olacağına tüm Türkiye şahit olacaktır. Bu hedef, Fenerbahçe’nin çok uzağında değildir. Bu düşüncelerle Fenerbahçe Başkanı’nı tribünde dolaşırken görenler panik yapmasın. Hem çağdaşlığı her anlamda yakalamak isteyip hem de en ufak bir pürüzde bize sırtlarını dönenler de artık bazı şeylerden ders almak zorundadır. Bu kulüp, topyekün bir bilinçle geleceğine tutunacaktır. Bu doğrultuda kulübümüze zarar getirecek düşüncelere sahip kişilere karşı mücadelem, hangi kesimden olursa olsun, bu düşünceler yok olana dek sürecektir.
Ara
snoopy41
valla ben fbli olarak tan oftsın yenemedik ya avrupada ne yapacagız anlamıyorum
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şaban Yıldırım; Martinez'in Hareketi Penaltı Ve Kırmızı Karttı Ñ•qρα кJмя 3 381 04-13-2022, Saat: 12:22 AM
Son Yorum: wildfang
  İşte Aziz Yıldırım’ın teşvik tarifesi! Pessimist 13 565 04-12-2022, Saat: 07:18 PM
  Hıncal Uluç: A.Yıldırım Düşmanlığı Körüklüyor Pessimist 7 299 04-12-2022, Saat: 07:14 PM
  İlhan Cavcav: Aziz Yıldırım derhal istifa etmeli Pessimist 1 359 04-12-2022, Saat: 02:02 PM
  Aziz Yıldırım Askere!!! Pessimist 4 422 04-11-2022, Saat: 06:28 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 12:57 PM