:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BuDaa BeN... :[) !!!
ѕαкℓı@мѕı@η
Bencede resim ona ait deil neyse ama yinede resimdekini demeyelimde Allah seni uluçmeteye bagislasin Wink
Ara
SECO_UA22
o 27 msj sayısı :yikildim:
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
sey bu resimdeki sensen allah sevdiklerine bagislasin Smile

ozaman buda benim kucuklugum Big Grinaskimdl7.jpg
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
maşallah allah nazarlardan korusun bahtında senin gibi güzel olsun sevgili arkadaşım aşk hayatındada sana mutluluklar dilerim saygılar...
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sey bu resimdeki sensen allah sevdiklerine bagislasin Smile

ozaman buda benim kucuklugum Big Grinaskimdl7.jpg
SmileSmileSmileSmileSmile deli kız banane bu benim küçüklüğümSmileSmileSmile:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ZaMaN PeR!S! hic muhabbet edemiyoruz ozleniyorsun ablacim bilesin canim biricik perim benim !!!
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Laf yerine ulasmis yildiz_gozlum afferin Wink
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Smile SmileSmileSmileSmile tamam senin kucuklugun olsun ozaman

buda ben suratsizqe8.png
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Smile PemBem HADE CIKAK GULUM CUNKI OYNATMAYA AZ KALDI :'(
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ZaMaN PeR!S! hic muhabbet edemiyoruz ozleniyorsun ablacim bilesin canim biricik perim benim !!!

SmileSmileSmilebende aslında sizleri özlüyom da işte çok sık girmemeyr çalışıyorum çünkü girince ortalığı karıştırıyorum SmileSmileSmileama merak etme SmileSmileSmile mahrum bırakmıycam sizlerden kendimi.)SmileSmileSmileSmileSmile bende bir resim koycam acaba kendi resmim diye cansu derenin mi resmini koysam:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:24 AM