:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
artık dönsen de geçmez ki bu kırıklar..
jackal beyi
dark1ml1.jpg

dark2bs7.jpg

dertlibarmdacamdanbirkasp3.jpg

dark3us5.jpg

gemezkibukrklarol5.jpg

dark4up4.jpg

sengittinyastmdakokunmiqt2.jpg

dark5es3.jpg

gzlerimdenhaylazyamurlakc5.jpg

dark6wf5.jpg

ayrlkmsenmiyoksasevdamtu0.jpg

dark7lb2.jpg
Ara
TutkuM
çok güzel sağol...
Ara
ÇiLeK
alakalbmou9uc6ps6jw6.jpg

harikaa nediye bilirim ki!!!
Ara
jackal beyi
Sağolun Teşekür Ettim
Ara
ÇiLeK
e3dg5hu1lm7.jpg

Yine eksik, yine yetinmesi zor bir gündü bugün... Şükür etmesini bileceksin diyen anam gibi şükür ettim... Allahım bunada şükür... Her zaman şükretmesini bilmiyor insan, hele mevzu aşk olunca, yürek olunca ortada şükür etmek baya bir zorlaşıyor... İnsan bilemiyorki neye şükredecek... Sensizliğe mi şükredeyim, başkasının kollarındasın buna mı şükredeyim... Sevmek fedakarlıktır derdin hep , ve bana utanmadan sevdiğini söylerdin. Allah razı olsun gülüm, en büyük fedakarlığın terkedip gitmek oldu... Başkasının kollarında beni öldürmekti fedakarlığın... Erkeklik gururumu desem, benim olmuştun ya bi kere yediremiyorum be, yediremiyorum benliğime sensizliği.. Söylesene aşkın böylesine mi şükredeyim... Bir sözümüz vardı bir ömür boyu her 14 şubat ta elele olacaktık, tıpkı yılın diğer kalan günleri gibi... Senin bu kahpeliğinemi şükredeyim... En son bayramda görmüştüm seni... Annen, baban ve sen bayram ziyaretinden dönüyordunuz sanırım, süzülmüşsün üzüntüdenmidir acaba... Neden ayakların birbirine dolandı beni görünce.. Oysa ayrılalım derken hani güçlüymüş gibi göstermeye çalışmıştın ya kendi
O gün neden başaramadın... Belki o toy zamanlarımız gibi olmadığındandır ha ne dersin.. Artık dönüşü de yok biliyorsun bundanmıdır üzüntün... Ben başkasının oldum, Sende benim olduğun halde bir başkasının... Ben utanmıyorum, sen utanıyorsun... Çünkü sen çok fedakar bir aşıktın ve en büyük fedakarlığın terkedip gitmek oldu beni.. Ben aşkı ölüm bilmiştim, sen 3 günlük dünyaya sattın aşkımızı...

[i]Ellerin yolumdan çekilsin[/i]
[i]Ben ölmeye geldim sana[/i]
[i]Yaşamakmıdır sevmek[/i]
[i]Yaşasın o zaman sevenler[/i]
[i]Ben sana ölmeye geldim...[/i]

[i]Canım çektide koklamayı[/i]
[i]Dalından koparamadım[/i]
[i]Uzaktan bakındım[/i]
[i]Sevdiğimi ise fısıldadım[/i]
[i]Yaşamak değil senden istediğim[/i]
[i]Ben sana ölmeye geldim...[/i]

[i]Anladınmı değerini dünyanın... Dünya 3 günlükse ve yaşamaksa sevmek, sen yaşa, ben sana ölmeye geldim...[/i]
Ara
jackal beyi
anlatsam5vb6jw.png
Ara
deryalım
teşekkürler....
Ara
jackal beyi
teşekkür benden çok sağol
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Artik Seninde ezoo20 3 280 04-15-2022, Saat: 02:20 AM
Son Yorum: wildfang
  Aliştim Artik Yokluğuna !!! DarkLady 5 569 04-14-2022, Saat: 10:24 AM
  ÜŞÜYORUM .. ArTık Zor G€LiyoRum K€ndim€.. YoruLdum... €BeRimSin 5 649 04-14-2022, Saat: 01:26 AM
  gözlerim yok artık... CReATuRE 1 580 04-14-2022, Saat: 12:55 AM
  Elveda! Sevgilim Ben Artık Ölüyorum..... *TATLI BELA* 12 1,829 04-10-2022, Saat: 08:57 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:25 PM