:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FETHULLAH CEMAATİ Raporu
NoNam3Her0
Eline SagLık ama Çok Yalan var Big Grin
Ara
merve
nerdeyse noktası virgülüne katılıyorum.inanın boşa konuşmuyorum.egitim konusunda tüm söylenenler dogru.birebir gördüm ve yasadım.yalnız tek bir ayrıntı var;fikirlerini benimsemeyen,ideolojilerine karşı çıkanları ellerinden geldiğince uzaklastırmaya calışıyorlar.bizzat yasadım ve ordan biliyorum.
dini faaliyetlerine gelince unutmayın ki din allah ve insan arasında.ayrıca kimse sizin söylediğiniz gibi masum ideallerle güç devlerini arkasına alamaz.birilerinin ekmegine yag sürdüğü cok acık.ayrıca büyük ortadogu projesini de hatırlatmakta yarar var...
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ben katilmiyorum bizzat aralarina girdim ortamlarini gordum ve biliyorum hatta destekliyorumda hepsini aslinda bildigim okadar cok sey varki anlatilmayacak seyler her neyse sadece sunu soylemeliyimki burda boyle konularin acilmasi hos degil gercekten kalpler kirilir tartisma cikar yinede eline saglik........
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
bu arada kimsenin birilerinin ekmegine yag surdugu yok !!!
Ara
SECO_UA22
aslında benim bu konu ile ilgili bir yorumum var ama kime söylesem saçmalık diyor tarih kimi haklı çıkarıcak bakalım görelim...

bu arada bende abiler denilen yere gittim ve açıkçası karşılaşmam biraz kötüydü ama 2. abi iyidi yani genellemeye kurban vermemek lazım hiçbirşeyi

TEK İSTEÄžİM BURDA ÇOK BİLMİŞLİK TASLANMASIN, KULAKTAN DOLMA BİLGİLER VE KAFADAN ATMA YORUMLAR YAPILMASIN ( HERKES DÜŞÜNCESİNDE ÖZGÜR 70 MİLYON KİŞİYİZ BU 70 MİLYON FİKİR DEMEK ) FİKİR DOLAYISIYLA AYRIM YAPILACAKSA... VAY HALİMİZE

TEKRARLIYORUM KONU KAPANSIN LÜTFEN !!!
Ara
YARGIÇ
Gerekçesiz hiç bir konunun kapatılması söz konusu değildir.Bu forum sevgi saygı çerçevesinde konuları tartışmayı bilir.
Sevgiler...
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ben artik bu konuya yorum yapmiyorummmmm
Ara
merve
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu arada kimsenin birilerinin ekmegine yag surdugu yok !!!
ben kendi fikrimi söylüyorum.ister katılırsın,ister de eleştirirsin.ama bnm hosgörümün de bi sınırı vardır,hatırlatırım.biraz kafanı kaldırıp da dünyaya bakarsan kimin ekmegine yag sürüldügünü görürsün.kimsenin bireysel ibadete yada inanca diyecegi yok.ama gizli kapılar arkasında dönen çarkları biraz araştırırsan sen de ne demek istedigimi görürsün.
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
emin ol bunlari benim kadar arastiran arastirmayi birak iclerinde olup yasayan hatta elinde belgelerle kanitlari olan yoktur gizli kapilarin ardinda ne dondugunu senden iyi bildigimede eminim en iyisimi tartismayalim dedigin gibi herkezin gorusu kendisine tartismak icin soylemedim sadece fikrimi belirttim bilmedigim hicbirsey icin yorum yapip kendimi yormam ben neyse sana iyi gunler bildiklerinle Wink
Ara
YARGIÇ
Gizli kapılar arkasında dönen çarklar bu kadar kolay bilinebiliyor ise istihbaratçıların vay haline...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 09:44 PM