:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gs'ye baksana sen
22*kaka
Yenip yenip gidiyolar ilk defa UEFA'ya katılmış takımı yeniyolar.Ama görcez onları Bayern karşısına gelirlerse sahaya hiç çıkmazlar daha iyi:yikildim::yikildim:
Ara
ѕqρα кJмя
Bu yıL kupa Bayern'in kral.gif
Ara
_eRsin_
bız ne bayerler gorduk ne takımlar yendık olsun karsına cıkıp gol atmak bıle bızım için bı seref olur arkadslar cunku bayer cok kalıtelı bı takım dıger takımlarıda gorcez
Ara
CReATuRE
Arkadaşlar konuya yeni başlanmış ben baştayken uyarımı yapayım...

LÜTFEN birbirimizi KIRICI , RENCİDE EDİCİ , KÜÇÜK DÜŞÜRÜCÜ TARTIŞMA ORTAMI YARATMAMAK İÇİN SATAŞMALARDA BULUNMAYALIM VE Mesajlarımızı ona göre yazalım...
22*kaka
ya abi şua aşk şehidi
seco
sqpa falan ne kadar kavga ediyo ben nbi konu açtım şey oldum yaaSad
Ara
22*kaka
_eRsin_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bız ne bayerler gorduk ne takımlar yendık olsun karsına cıkıp gol atmak bıle bızım için bı seref olur arkadslar cunku bayer cok kalıtelı bı takım dıger takımlarıda gorcez

eğer bize diyosan ben biz şampiyonlar ligi şampiyonu oluruz demiyorum.ama siz kendinizi bişey sanıp kupa bizim kupa bizim diyosunuz.hadi yalan de.bütün gs fb kavgalarında susmuştum ama sıktı.tabiki "abddest almadan namaz kılmayın kupa sizin diil siz kupa bizim diosunuz
sezonun son maçlarına doğruda gördük sizi bizi chelsea gibi alkışlasaydınız neolurdu.
neyse konu bu raya kadar geldi gitsin bari
ewet nerde kalmıştım he ewet gördük 5-0 yencez demiştiniz arda uefa kupasında o yıl 2 gol atmıştı diyodunuzki
ümit arda hakan hepsi gol atcak
ama gördük boşuna demedim az önce abdest almadan namaz kılmayın.
ben bu konuyu açtım çünkü gsliler kendilerini çok bişey sanıyodular vbe biri onlara dur demeliydi.
fb liler en büyük fbli anıtkabirde yatıyo
en büyük gsli imralıda yatıyo die pankart açınca kötü oluyodu.
siz neler yaptınız bjk ile el ele verip biz 2.lige düşürmek istediniz.
geçen geçen sene bütün kupaları alcam dediniz 3 ün.........ini aldınız.
noldu hadi söyleyin.bir uefa kupası aldınız die bize oh çekiyodunuz.görüyoz ama bizi kaç maçtır ligde yenemiyonuz.
bidaha dionuzki avrupa fatihi hadi ordan
real madrid 9 kez şampiyonlar ligi şampiyonu oldu sizibn gibi abartıyomu.
bidaha fener suçlu dimi yetti artık fenere demediğiniz söz kalmadı yalanmı o
inek sütü içeriz aslan gö.. s........ pankartı
abi fener hep doğruları ortaya koyuyo ama siz napıyonuz.
yapmadığınız kötülük kalmadı.
7-0 diosunuzda 7 kişi ile maça bbaşlamıssınız fatih üreğin dediği gibi hade hade hadeee Big Grin
apo gsli değilmi
yalanmı bunu dünya anladı şu gsliler anlamadı.

teşekkür ediyorum
Ara
ask_sehidi
arkadaşım inş. sizde uefa kupasını alırsınzda sizde konuşursunuz ama önce türkiye kupasını alın....sampiyonlar liginde başarılar...

1187899796.gif

1187917410.jpg
Ara
CReATuRE
UYARI...!

Arkadaşlar FB & GS Rekabet içinde olan iki takımımızdır...Tabiki tatlı atışmalar olacaktır bu her rekabet içinde olağan durumlardır...

ANCAK şu varki bir takım taraftarının diğer takım taraftarına sataşma , laf atma kışkırtma vs...gibi durumları duygusuz forumlarına taşıyarak ortamda bulunan üyeleri rahatsız etme gibi bir hakkı yoktur...Buna ne ben nede diğer yönetici arkadaşlar izin verirler...

O halde siz değerli arkadaşlardan ricam şudur :

Lütfen karşı taraftarı kışkırtmaya yönelik yada küçük düşürücü aşşağılayıcı mesajlar ve konular açmayın...Aksi halde gereken ceza verilecektir...

SAYGILARIMLA....
Qetesh
[COLOR="Black"]bir gs li olarak fenerlileri anlamıyorum...
bu kadar kıskançlık nedendir bir açıklama yaparmısınız? neden bu kadar lekeliyorsunuz uefa kupasını almış bir takımı. kimin terörist kimin mafya olduğu açık açık ortada...tatlı tatlı tartışmak varken neden apoyu karıştırıyorsunuz. aponun gs li olması gs ninde terörist olmasınımı gösterir. bu ne zihniyetsizlik...buraya bir foto koyucaktım aziz yıldırımla ilgili ama tartışma büyümesin diye koymuyorum...
[/COLOR]
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 12:53 PM