:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tesaduf gıbı bıse :D
#$3R$3RI#
Bu olay yaklasık 1 ay once basıma geldı.. Big Grin

Ise yenı basladım ustayı tanımıyorum Patrondan Numarasını aldım ve bulusma yerını soledı ve ertesı gun sabah oraya gıttım. Benı aradı neredesın dıe ben soledıgın yerde beklıyorum dedım Tmm ben 10 dk sonra orada olurum dedı ve 10 dk sonra karsımda bır adam telefonu elıne aldı ve bırını aradı tam o sırada benı bulusacagım adam aradı bende odur dıe acmadım adamın yanına gıttım merhaba dedım adm ne ıstıyosun dedı sen benı aramıyomusun dedım hayıre ne alakası var lan kaybol gıt dedı. Big Grin tinerci sandı galıba saclarımda daha uzundu ozamn.. ben cok utanmıstım :$ Neyse sonra aadam bıdaha aradı oda yan tarafımdaymıs Big Grin
Ara
ѕqρα кJмя
madem beni aramıyon nie teli kurcalıyon deseydin Big GrinBig GrinD
Ara
KoLera
AhaHaAHa deLüüüBig Grin
Ara
#$3R$3RI#
HEHE DElüüüü DEill $3R$3RI Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
:: CiMCiMe ::
SiiRSeeRii seni Smile
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]tinerci Big Grin...

harbiden böyle duruma benzer bir durumdaBig Grin arkadaşımın başına geldi...telefonuna bilinmeyen bir nodan çağrı geldi.o sırada numaraları karıştırdı ve o bilinmeyen noyu arayacağı yere bizim müdürün nosunu aradı. konuşmak için dışarı çıktı. karşısına çıkan kim olsun içerdeyken yanyana konuştuğumuz müdürTongue...tabi çocuğun yüzü kızarmış bir biçimde müdüre numaraların karıştığını söylemesi kahkahaya yol açtı...
[/COLOR]
Ara
#$3R$3RI#
HEHEHEHE BUDA GUZELMIS HarBiDEN Degısık OLaYlar Oluyo BOle TAbı Anlatmak Biraz CesaRet İstİyo... Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 10:33 AM