:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
turkcele uyuz oluyorum
Qetesh
birini aradığımda karşıma çıkan ve bana şunları söyleyen (hattınızda şuanda bilmem kaç kontör bulunmaktadır, telefonunuz bağlanacaktır, en kısa zamanda kontör yüklemesi yapın gibi bişeyler:S) turksele, ayrıca bağladıktan sonrada tekrardan arama beklemede deyipte (1 dk lık konuşma süreniz kaldı deyip turkcell extralardan kontör yüklemesi yapabilirsiniz) demesine uyuz oluyorum...hatta uyuz ne kelime deli oluyorum...

yetkililer inş sesimi duyar ve bunu düzeltirler...arama yaptığım kişiyle konuşacaklarmı unutuyorum yaw yok böyle bişey...bilmem sizdede oluyormu...
Ara
PCKoPaT
aLLaamıSa ßin $ükür trkcell hattımıS yok ahhahaBig GrinBig Grin aLLah kurtarSın aßi ne deimBig Grin
Âh be.
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]sanki bilmiyoz 20 kontörümüz kaldığınıBig Grin...illa söylicek yani..

gerçi karşıma çıkan ses kaydındaki kadının seside fena değilBig Grin...
[/COLOR]
Ara
Chatlak
harbi ya ben de hiç sevmiyom walla ama gittim bi tane vodafone aldım turkcell i ara sıra açıyom walla rahatım yanii...
Ara
~uqqaLa~
oLur hni daLqınLıınıza geLir de 20 knt kaLdıını unutrsunz die hatırLatıodur abiiisiii Big Grin
Ara
PCKoPaT
ßak ßenim a$kom hemen te$hiSi koydu Big Grin
Âh be.
Ara
~uqqaLa~
Big GrinBig Grin

turkceLL'in diLnden anca bi turkceLL kuLLananLar anLarTongue
Ara
#$3R$3RI#
BEn band kaydı falam dınlemıyom basıyom kalayı. lan - sey pardon gacı sanane benım kontorumden benımı takıp edıyon Big Grin TIrıspı Big Grin
Ara
ѕqρα кJмя
birini aradığımda karşıma çıkan ve bana şunları söyleyen (hattınızda şuanda bilmem kaç kontör bulunmaktadır, telefonunuz bağlanacaktır, en kısa zamanda kontör yüklemesi yapın gibi bişeylersmiley5.gif)

bi gün fırlatcam teli bunu duyunca Big GrinD

biliyoruz zaten ne sölüyon Allah'm Big Grin

Allah bu kadının kocasına sabır versin dasadasa :yikildim:
Ara
PCKoPaT
o kadının çoCuu oLduunu dü$ünSeneBig Grin :yikildim:
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 866 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 575 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 751 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 893 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 655 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 07:10 AM