:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dini Sohbetler
adyge55
evet sibel dediğin gibi İslam hoşgörü Dinidir unutmayalımki Yüce Rabbim sadece kulum bana kul hakkıyla gelmesin demiştir o yüzden çok dikkat etmek lazım hoşgörülü olur insanları kırmamak ve kul hakkına girmemek lazım
Ara
yasemin1
Yüce Allah halim yani yumuşak olanı sever.Allah katında en sevimli iş mümin kardeşinin kalbini sevindirmektir.Bu hadis şerifleri cok seviyorum.
Ara
adyge55
şimdi şu 3 günlük dünyada huzur içinde mutlu kardeşçe yaşamak varken hoşgörülü olmak varken ne gerek var kalp kırmaya demi arkadaşlar
Ara
yasemin1
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet sibel dediğin gibi İslam hoşgörü Dinidir unutmayalımki Yüce Rabbim sadece kulum bana kul hakkıyla gelmesin demiştir o yüzden çok dikkat etmek lazım hoşgörülü olur insanları kırmamak ve kul hakkına girmemek lazım
evet arkadaşım. kul hakkı insana ciddi bir yüktür ve mükemmel adaletiyle Yüce Allah elbette hesaba çekecektir.
Ara
TutkuM
Kim Allah Teala hazretlerinin rızası için bir derece tevazu izhar eder (alçak gönüllü) olursa, Allah, onu bu sebeple, bir derece yükseltir. Kim de Allah'a bir derece kibirde bulunursa, Allah da onu bu sebeple bir derece alçaltır, böylece onu esfel-i safiline (aşağıların aşağısına) atar
bu hadisi şerif
Ara
adyge55
arkadaşlar ben müsadenizi istiyorum malum yarın işe gidecem daha sonra Allah İzniyle devam ederiz herkese bu güzel sohbet için tşk ederim Allah Rahatlık versin herkese Allah'a emanet olun Hayırlı geceler kendinize ii bakın bye
Ara
TutkuM
evet haklısın murat kardeşce hoşgörülü yaşamak varken neden bu öfkeler kalp kırmalar kızgınlıklar isyanlar ??
Ara
TutkuM
iyi geceler murat tekrar teşekkürler Allaha emanet ol...
Ara
adyge55
asıl ben tşk ederim sibel sizlerde Allah'a emanet olun
Ara
yasemin1
Bende sizlere teşekkür ederim arkadaşlar bu güzel sohbet için.ben bu konuda bir kitap öneriyorum sizlere .timaş yayınlarından-Tanrı Sana Küsmedi-Senai Demirci. mükemmel bir kitap.inşallah okursunuz.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dini Ekrankoruyucularİ leyla 4 549 04-12-2022, Saat: 11:56 AM
Son Yorum: wildfang
  Dini ProgramLar, E-KitaP, Ekran KoruyucuLar €BeRimSin 8 965 04-03-2022, Saat: 07:07 PM
  ♥ Dini Resimler♥ agirdelikanli 3 442 04-01-2022, Saat: 08:15 AM
  ?nizlemeli Dini Videolar... €BeRimSin 14 835 04-01-2022, Saat: 04:53 AM
  >>>>>Dini GifLer €BeRimSin 11 597 04-01-2022, Saat: 02:56 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 04:58 PM