:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tr-laz & first :))))))
first
bebiS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:beendim bu çocukalrı Big Grin

sende herkesi beenion bajımm ...mesela burda beni beenmicektinnBig Grin
Ara
sudenaz
cok dadlusunusTongueTongueiyi bi kısmet ınsallah cıkar hade bagalım umarım hersey gönlünüsce olsunTongueTongueTongueBig Grin
Ara
first
tşkrlerr sude...ama kısmet felan aramak için foruma takılmıyoruzz oqeWink
Ara
:: CiMCiMe ::
first merak ediyodum sonunda gördüm Smile Yakışıklısınız..Allah sevdiklerinize bağışlasın...
Ara
first
:: CiMCiMe :: Adlı Kullanıcıdan Alıntı:first merak ediyodum sonunda gördüm Smile Yakışıklısınız..Allah sevdiklerinize bağışlasın...

ya valla bu resimlerde kendimi beğenmedim daha doğrusu ben kendi fotolarımı beğenmem pek fazla fotojenik olduğumada inanmıyorum ayıp olmasın die öle diosunuz ama yinede sağolunSmile
Ara
first Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya valla bu resimlerde kendimi beğenmedim daha doğrusu ben kendi fotolarımı beğenmem pek fazla fotojenik olduğumada inanmıyorum ayıp olmasın die öle diosunuz ama yinede sağolunSmile

Zaten senin kendini beğenip beğenmemen önemli değil..Bırakta seni başkaları beğensin..Hem ben burda kimsenin senin gözünü boyamak için bu tür iltifatlar ettiğini sanmıyorum..Demek ki gerçek bu ki bunu söylüyolar..Her yoruma saygı duymalısın Wink Smile
Ara
first
pekii yorumaa saygıı =)
Ara
Tr-laz
erkan karizmadır ya ben zaten öyle kalitesiz kişilerle gezmem var ondada bişeylerr....TongueTongueBig GrinBig Grin
Ara
Tr-laz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:erkan karizmadır ya ben zaten öyle kalitesiz kişilerle gezmem var ondada bişeylerr....TongueTongueBig GrinBig Grin

Bizde yok demek ki...Ama yine de beğenmiyo beyefendi yorumlarımızı Smile
Ara
first
sus olü0mmmBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:54 PM