:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk Için.........
HIÇKIRIK
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aşk için ölmek mecazi anlamddır zaten ki aşkın için ölürsen belki öbür dünyada karşılaşınca olur aşk ancak mantıksız bu sölediğin herneyse bunlar benim düşüncelerim..
ben anladım asıl anlatmak istediğimi sen anlamamışsınWink
~

TAMAM CANIM ANLADIM SAÄžOL MASAJ İÇİN
Ara
ciciKIS
önemsiz nedemmekWink
Ara
K€$K!NßI¢@K
Gercek asigaa asktan baska her sey haramdır..
İnsan birine asik oldugu zaman ne zilletlere katlanir..! Sevgilisine kavusmak icin her seyini feda eder...

İnsan her zaman goremedigi, isitemedigi ve dusunemedigi bir seye asiktir.. Mecnun Leyla'nın hayaline asiktir...
[SIZE=2]Mecazi bir sevginin hayali ona boyle bir tesir yaparsa, gercek sevgilinin asiga kuvvet, kudret bagislamasina hayret etmemek gerekir.. [/SIZE]

Suret askin fer'idir cunku ask olmadan suretin degeri yoktur.. Ask, sureti meydana getirir...Aslolan sevmektir. İnsan kendisinde bu hissi duyunca, onu arttirmak icin calismalidir...

Her asigim diyen olemez, her oluyorum diyen gercek asik olamaz...

Tesekkurler..

Ara
HIÇKIRIK
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gercek asigaa asktan baska her sey haramdır..
İnsan birine asik oldugu zaman ne zilletlere katlanir..! Sevgilisine kavusmak icin her seyini feda eder...

İnsan her zaman goremedigi, isitemedigi ve dusunemedigi bir seye asiktir.. Mecnun Leyla'nın hayaline asiktir...
Mecazi bir sevginin hayali ona boyle bir tesir yaparsa, gercek sevgilinin asiga kuvvet, kudret bagislamasina hayret etmemek gerekir..

Suret askin fer'idir cunku ask olmadan suretin degeri yoktur.. Ask, sureti meydana getirir...Aslolan sevmektir. İnsan kendisinde bu hissi duyunca, onu arttirmak icin calismalidir...

Her asigim diyen olemez, her oluyorum diyen gercek asik olamaz...

Tesekkurler..

EVET ÇOK DORU YAZMIŞSIN KESKİNBIÇAK
HER AŞIÄžIM DİYEN ÖLEMEZ HER OLUYORUM DİYEN GERÇEK AŞIK OLAMAZ
GERÇEKTEN DOÄžRU BİR ŞEY
TEŞEKKÜRLER MESAJ İÇİN
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Onu Sevdiğini Söylemek Için Yalnizca Bir Saatin Kalsaydi?? CeYDa HaNDe KeSiM 77 2,943 04-14-2022, Saat: 08:22 PM
Son Yorum: wildfang
  14 şubat Senin Için.... PrinceSs 21 1,007 04-11-2022, Saat: 09:57 AM
  PeriKIZI35'in adını bulmak için kaç saat uğraştınız? PrinceSs 21 904 04-09-2022, Saat: 10:31 PM
  Bir fiLm'in Sizi etkiLemesi Için nasıL bir özeLLigi oLmaLı? My_LiFe 2 598 05-08-2009, Saat: 07:10 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  0kuLa qidmemek icin..! chuLsuzz péri! 4 434 09-16-2008, Saat: 06:44 PM
Son Yorum: casus021

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 05:22 PM