:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fb hak etti
22*kaka
Gaziantepspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Fenerbahçe'nin galibiyeti hak ettiğini söyledi.
Fenerbahçe'nin yedeklerden kurulu bir kadro ile çıkacağını tahmin ettiklerini belirten Bakkal, ''Çünkü böyle çıkacağı şeklinde haberler vardı. Bu maçın daha zor olacağını, oynamayan futbolcular daha hırslı olacağını biliyorduk'' dedi.
Mesut Bakkal, ilk golü erken yediklerini ifade ederek, ''İlk gol bizim için şok oldu. İkinci yarı toparlandık, ama beklediğimiz oyunu oynayamadık. Fenerbahçe bugün galibiyeti hak etti, onları tebrik ediyorum'' diye konuştu.
Bakkal, De Nigris'in attığı golden sonra taktığı maskeden haberi olmadığını kaydederek, şunları söyledi:
''Böyle bir şeyden haberim yoktu. Maske taktığı için kızdım. Biz toplantılarda böyle şeyleri söylemiştik, ama 'Haberim yoktu' dedi. Şov amaçlı yaptı galiba, ama cezasız kalmayacak.''

KIZIL: ''MAÇIN İYİ GEÇECEÄžİNİ ANLADIM''

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, maç öncesi Fenerbahçe'nin yedek bir kadroyla sahaya çıkacağını görünce iyi bir karşılaşma olacağını anladığını belirterek, ''Çünkü bu oyuncuların formayı kapmak için canla başla savaşacaklarını biliyordum. İlk yarı daha iyi oynadığımızı düşünüyorum, ama şansız iki gol yedik. Fenerbahçe'yi kutluyorum'' dedi.
Bu arada, Gaziantepspor'un tek golünü atan De Nigris ise gol sevinci sırasında yüzüne maske takması ile ilgili olarak, ''Ben Meksikalıyım ve bizim geleneklerimizde maske önemlidir. O yüzden sevincimi kutlarken maske taktım. Bu yüzden sarı kart görmeyi beklemiyordum. Bir daha da yapmayacağım'' diye konuştu.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şikebahçeli balık intihar etti! Pessimist 5 349 04-13-2022, Saat: 06:22 PM
Son Yorum: wildfang
  Futbolcular sahayı terk etti! Ñ•qρα кJмя 2 319 04-13-2022, Saat: 02:46 AM
Son Yorum: wildfang
  İş ve spor dünyasının acı kaybı: Güven Sazak vefat etti MaSaL 1 691 04-27-2011, Saat: 10:39 AM
Son Yorum: YasSmin
  Miller Türkiye'yi tercih etti MaSaL 0 513 01-18-2011, Saat: 11:10 PM
Son Yorum: MaSaL
  FenerbahÇe Şokta...Şampİyonlar lİgİ'ne daha eleme turlarinda veda ettİ CaNaT 0 586 08-04-2010, Saat: 11:55 PM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 01:55 AM