:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fotoğraf & çekimi ile ilgili ...
zalim_aşk
sev gisiz hayat olmaz Edit:YARGIÇ.Msn adresi vermek yasaktır.
Ara
zalim_aşk
<P><FONT color=red>bana meşaj keldi nasılsı bakarım</FONT></P>
Ara
TutkuM
öncelikle hoşgeldin bir soru şimdilik sadece çekimle ilgili mi? yoksa baskıyla ilgilide bilginiz varmı ve siz çekimcimisiniz??
Ara
asi_cocuk
sibel hepsi yle ilgili sorabilirsin çekim baskı tasarım photoshop vs..
Ara
YARGIÇ
Canım kardeşim konu güzelde yanlış yere açmışsın taşıyayım bu arada benim makinenin diyafram ayarını senmi bozdun heBig Grin
Ara
TutkuM
ÖZEL BİRYERDEMİ ÇALIŞIYORSUN YOKSA KENDİNE Mİ AİT BİR STÜDYON VAR KAÇ SENE BU İŞİ YAPTIÄžINI MERAK EDİYORUM ROTÜŞTA BİLİYOR MUSUN?
Ara
YARGIÇ
Kendisi tanıdığım en iyi grafiker ve fotoğrafçılardan birisidir.Uzun süredir bu işi yaptığını söyleyeyim hemen hemen aynı dönemde başlamışızdır sanırım,kardeşim geri kalanınıda sen anlat gerçi şu an muhtemelen yoğunsundur.
Ara
TutkuM
ya bende bu işi yaptığım için soruyorum nerde çalıştığını merak ettim nekadar zamandır olduğunu ona göre soracağım aslında soracağı soruda fazla olmaz belki yardım alabileceğim konular olabilir teşekkürler
Ara
YARGIÇ
Vay be burada bi meslektaşımız varmış buda güzel.Bu arada kendisi ile ilgili bu tarz bilgileri benim vermem doğru olmaz sanırım.
Ara
TutkuM
o yüzden dikkatimi çekti arkadaşınız teşekkürler kendisi geldiği zaman bilgi verirse sevinirim sizde galiba pendiktesiniz
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dijital fotoğraf makinalarınızın pilleri çabuk bitiyorsa MaSaL 0 264 01-17-2011, Saat: 11:13 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 10:25 PM