:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
geri dönüşümü bekleyin biliyorum sizlerden çok uzak kaldım ama geleceğim
jackal beyi
sen niye bu kadar meraklısın kardeşim:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

şaka şakaConfusedmiley17:

yanlış anlamadım kardeşim seni merak etme bu arada sen de hoşgeldin kardeşim ben seni daha yeni tanıyorum Big GrinBig Grinsende iki varsın aramızda
Ara
GCLRNFNS
jackal beyi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen niye bu kadar meraklısın kardeşim:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

şaka şakaConfusedmiley17:

yanlış anlamadım kardeşim seni merak etme bu arada sen de hoşgeldin kardeşim ben seni daha yeni tanıyorum Big GrinBig Grinsende iki varsın aramızda

tşk ettimmm kardeşş yaaa doru bende hoşgeldimmm
aranısaaa tanışmak için bolca samanımıs var bee yalnız dedigim gibi
yargıç hanım abla teyseyi sokma aramısa karışmam soraa valla.......:yikildim::yikildim:
Ara
iLLeth.!
foto super abicim karizmasın yafssBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin masallah nazar değmesin:yikildim:
Ara
jackal beyi
teşekkürler Smile aminnnnnnnnnn Wink
Ara
jackal beyi
teşekkür ettim kardeşim
Ara
ÇiLeK
jackal beyi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çilek benim ablamı çok sever bende onu çok severim hemde çok o benim bitanem herşşeyim canım balım Smileanlayacağın bu sevgi zincirleme devam eden bi sevgiSmile

çook güzel demişsin senide çook seviyorumm,hayatta en çook deger vedigim kişisiniz....
Ve bu zincir , sevgi zinciri bir ömür boyuu sürer inşllahh hep benimle kalbimdesiniz..CANIM BİTANESİİ...

alevc3bm.gifalevo1dn.gifalevo1dn.gifalevk4zy.gif

alevs9bu.gifaleve0qg.gifalevv8mp.gifalevi9pv.gifalevy0qq.gifalevo1dn.gifalevr4ef.gifalevu8sb.gifalevm5zj.gif
Ara
korkusuz
teşekurler
Ara
jackal beyi
çilek sen bizim herşeyimizsin biz seni çok seviyoruz bu sevgi hep sürecek gözün arkada kalmasın çünkü sen kalbimizsin ve bitanemsin ben seni içime yazdım ve hep sen orada olacaksın SENİ ÇOK SEVİYORUZ ÇOOOOOOOOK ...
Ara
ÇiLeK
al-L1-b.gifal-L1-e.gifal-L1-n.gifal-L1-d.gifal-L1-e.gif

al-L1-c.gifal-L1-o.gifal-L1-o.gifal-L1-o.gifal-L1-k.gif

al-L1-s.gifal-L1-e.gifal-L1-v.gifal-L1-i.gifal-L1-y.gifal-L1-o.gifal-L1-r.gifal-L1-u.gifal-L1-m.gif

al-L1-b.gifal-L1-i.gifal-L1-t.gifal-L1-a.gifal-L1-n.gifal-L1-e.gifal-L1-s.gifal-L1-i.gif

Ara
jackal beyi
seni anlatmaya dilim yetmez çileklerin en tatlısı ve kevseride seviyorum bilesin nasıl oldu anlamadım ama seviyorum uçuyorum şuanda sana çok ama çok teşekkür ederim iyiki varsın
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  efsane geri döndü... o$m@n 6 737 04-02-2022, Saat: 04:09 PM
Son Yorum: wildfang
  geri dönüşümü bekleyin biliyorum sizlerden çok uzak kaldım ama geleceğim jackal beyi 1 581 08-15-2007, Saat: 05:33 AM
Son Yorum: CReATuRE
  iste ben biliyorum hiiçççç merak etmiyosunuz ama ben gende koyayım dedim izmirlisamet 26 2,148 07-22-2007, Saat: 06:43 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 09:09 AM