:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
affet beni
esmerbela
affetwi8.gif
004.jpg
006.JPG
Ara
sen_ben
erdi smer bela alkışş alışşş süpperdi süpperdi
[INDENT]süp
[/INDENT]
Ara
asi_ve_mai
çoq güsel resimler esmerbela ellerine yüreğine sağlıq...
Ara
Haylaz_19
Memleketimizi Ararsanız Adresimizi Sorarsanız Resmimize ßakarsanız ßilinki ßiz Konyalıyız Aşkımıza Katmayız Haram Güzel Çirkin Aramayız Yanlış Yapanı Tanımayız Dedikya ßiz Konyalıyız Doğruya Eğeriz ßoynumuzu Gizleriz Derbeder Olduğumuzu Herkes ßilir Delikanlı Olduğumuzu Dedikya ßiz Konyalıyız Kin Ve Öfke Doluyuz Cevapsız ßir Soruyoz ßizde Allah'ın ßir Kuluyuz Dedikya Arkadaş ßiz Konyalıyız..
Ara
Qetesh
güzeldi yüreğine sağlıkSmile
Ara
Qetesh
Alıntı:Memleketimizi Ararsanız Adresimizi Sorarsanız Resmimize ßakarsanız ßilinki ßiz Konyalıyız Aşkımıza Katmayız Haram Güzel Çirkin Aramayız Yanlış Yapanı Tanımayız Dedikya ßiz Konyalıyız Doğruya Eğeriz ßoynumuzu Gizleriz Derbeder Olduğumuzu Herkes ßilir Delikanlı Olduğumuzu Dedikya ßiz Konyalıyız Kin Ve Öfke Doluyuz Cevapsız ßir Soruyoz ßizde Allah'ın ßir Kuluyuz Dedikya Arkadaş ßiz Konyalıyız..

ne var yani bizde adanalıyıkBig Grin
Ara
Haylaz_19
Biz Sokaklarda Büyüdük GüzeliM Bilmeyiz Sizin Gibi Ballı Ekmek Yemeyi 15 Yaşında Bizi Kasıp Kavuran Dünyaya 17 Yaşında Bizi Kızlara Karşı Savaş Açtık Sosyetenin Yüksek Kaldırımlarında YErimiz Olmasada HEr Kahvanede Bir Masamız Her Kavgada Bir Adımız Ve HEr Kızdada Bir Resmimiz Mevcuttur.Unutma Delikanlı Severse Terketmez Hesabı Sorulur
Ara
Haylaz_19
Sen Hiç Ölümün Gölgesinde Özgürlük Yaşadınmı piiçine Kahpesine Orospusuna kurşun Sıktınmı Bir Garibin Elini Tutupta Hergün Kadere Rest Çektinmi Dedimya Güzelim Gündüz Sallamalı Gece Silahlıyım.Sen Lise Fakülte Okurken Ben Hayat okulu Mevzunuyum Sen Cilalı Mermer Taşlar Üzerinde Dans Ederken Bense Azraille Dans Ediyorum Konyanın Çocuklarıyıız Ne Kadar Dans Etmesini Bilmesekte Can Yürekten Sevmesini Bilmesekte Can Yürekten Sevmesini Biliriz Dostum
Ara
Haylaz_19
Sabıkalıyız SOkaklar Evimiz Gece Gündüz Durmadan GEzeriz Ama TErtemizdir Kalbimiz Anladınmı Sosyete Kızı Biz Sizin Gibi Para Düşkünü Deyiliz Bizi Seveni Candan Severiz Başımıza Taç Yapıp Kalbimize Gömeriz Anladınmı Sosyete Kızı Sanmaki Sabıkalılar Ağlamaz Sabıkalılar Ağladımmı Kimse Susturamaz Sanmaki Sabıkalılar Sevemez Sabıkalılar Sevdimmi Kimse AYıramaz HEr İsteyende Sabıkalı Olamaz
Ara
Qetesh
walla ne yalan söylim güzel yazılarSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yüreğine Al Sakla Beni ezoo20 9 739 04-15-2022, Saat: 02:50 AM
Son Yorum: wildfang
  Yalniz Birakma Beni ezoo20 9 725 04-15-2022, Saat: 02:43 AM
  beni sensiz bıraktın d€n!z kısı 7 358 04-15-2022, Saat: 01:19 AM