:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
candostum bug?n beni a?latt?
angel_n
sensizlik_?l?m Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ye olmana cok sevindim ve ho?geldin aram?za..umar?m iyi vakit ge?irirsin Smile

?ncelikle te?ekk?r ediyorum sana..?ok gururland?rd?n beni..saol can?m benim.
yaran? a?mak istemem ama sende yaz istersen ya?ad???n ?eyi..merak ettim dinlemek isterdim..
yorumun ilgin i?inde cok te?ekk?rler ederim.
in?allah can?m her?ey g?nl?m?zce olur..

a?latmak kolayd?r...g?zlerdeki ya?? silersin hi? bir?ey olmam?? gibi d?zelir a?lamam?? gibi g?r?n?r g?zler..ama kalbin g?zya?lar? ate? gibidir d??t??? yeri yakar..dedim ya i?te a?latmak koolayd?r da yeniden o y?re?i g?ld?rmek her insan?n harc? deildir..sende ?z?lme i?inde kalm??t?r ac?s? ama bo?ver kaybeden odur seni..okimiSmile
te?ekk?r etmene gerek yok can?m.b?le zamanlarda insan?n ilgiye ?ok ihtiyac? oluyor.ben az da olsa atlatt?m art?k.ilk zamanlar kime derdimi anlatsam a?l?yarak anlat?yodum.benim hikayem erkek arkada??mla ??kmaya ba?lamas?.asl?nda ayr?lm??t?k ama tekrar ba?lama gibi bi olay?m?z vard?.ben onun erkek arkada??mla ??kmas?na k?zmad?m.als?n onun olsunda bana yalan s?lemesi benim duygular?m? bildi?i halde bunu yapmas? beni y?kt?.ben kanki dedi?im insana a?larken onu ?zledim ke?ke ayr?lmasayd?k diye o bana ?ok g?zel rol oynam??.beni ?le g?zel avutmaya ?al???yodu ki me?erse o s?ra onlar ??k?yolarm??.Sad i?te b?le uzuyu hikayem.?z olarak bukadar yeterli.ama kahretsin ki kendime okadar k?zyorum ki onu hala ar?yorum kimi zaman bo?lu?unu hissediyorum.ama evet dedi?in gibi kaybeden biz de?il onlar.(buarada msn adresin varsa mailime at.galiba senle uzun uzun dertle??ez gibi g?z?k?yo Wink )
Ara
sensizlik_ölüm
angel_n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:te?ekk?r etmene gerek yok can?m.b?le zamanlarda insan?n ilgiye ?ok ihtiyac? oluyor.ben az da olsa atlatt?m art?k.ilk zamanlar kime derdimi anlatsam a?l?yarak anlat?yodum.benim hikayem erkek arkada??mla ??kmaya ba?lamas?.asl?nda ayr?lm??t?k ama tekrar ba?lama gibi bi olay?m?z vard?.ben onun erkek arkada??mla ??kmas?na k?zmad?m.als?n onun olsunda bana yalan s?lemesi benim duygular?m? bildi?i halde bunu yapmas? beni y?kt?.ben kanki dedi?im insana a?larken onu ?zledim ke?ke ayr?lmasayd?k diye o bana ?ok g?zel rol oynam??.beni ?le g?zel avutmaya ?al???yodu ki me?erse o s?ra onlar ??k?yolarm??.Sad i?te b?le uzuyu hikayem.?z olarak bukadar yeterli.ama kahretsin ki kendime okadar k?zyorum ki onu hala ar?yorum kimi zaman bo?lu?unu hissediyorum.ama evet dedi?in gibi kaybeden biz de?il onlar.(buarada msn adresin varsa mailime at.galiba senle uzun uzun dertle??ez gibi g?z?k?yo Wink )

saol can?m olsunSmile
senin hikayen cok a??r be arkada??m..bilmiorum ama kalle?lik tabiri buna uyuyor..bilmiorum ama asla taviz vermedi?im bi?edir ne yapar?m nede yapan? affederim..nas?l bi?e bu..benim can dostum kankam benim eski veya yeni farketmez erkek arkada??mla c?kacak..Allah korusun b?yle bir hainlikten yaa..kimsenin birdaha ba??na gelmesin..
ben kankam?n karde?imin hatta dostlar?m?n seviglilerini d?nya ahiret karde? gibi g?r?yorum..ortam cok garip yaa..?yle insanlardan uzak oluruz ?m?r boyu in?allah..bende ya?am??t?m ayn? seyi..ben c?km?ordum sevgilim deildi ama sevdi?im biriydi..cok sevdi?im bi dostum ayn? ?eyi yapm??t?..bide bana g?stere g?stere:mad:
her hainlikle kar??la?t?m seni iyi anl?orum..

beni ?uanda ?zen kankam?n dostumun hainli?ini g?rmedim ?ok ??k?r.. g?veniorum bu konuda ona...insan o?lu belli olmaz ger?i ama ben beklemem yapmaz benim karde?im dedi?im insan..
dedim ya hainli?ini k?t?l???n? g?rmedim,g?rmemde in?allah ama beni cok a?latt? cok hayalk?r?kl???na ugratt? hi? beklemezken hemde..
neyse rahats?z oluyormu? onu buraya yaz?nca..insanlar onu k?t? biliyorlarm?? benim y?z?mden!!!!!!!!!eyvallah beee..ben k?t?y?m,o deil..
benim k?t? olan bennnnn....neyse
tamam cna?m g?r??rz senle..ii bak kendine okimi:o Wink
Ara
angel_n
her türlüsünü görmüşsün be arkadaşım.umarım bundan sonra görmeyiz.eee tabi en acısıda hiç ummadığın birinden görmek zaten.maileme adresini atmamışsın.
Ara
sensizlik_ölüm
angel_n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:her t?rl?s?n? g?rm??s?n be arkada??m.umar?m bundan sonra g?rmeyiz.eee tabi en ac?s?da hi? ummad???n birinden g?rmek zaten.maileme adresini atmam??s?n.

evet hert?rl?s?Sad in?allah dedi?in gibi olur arkada??m...
mail yollad?m valla!!
Ara
sensizlik_ölüm
ELVEDA KARDE??M

her?eyi yapt?n,her hatan? affettim...
karde?imdin sana k?yamad?m hi?..
ama bukez en a??r ?eyi yapt?n..
.....
...YALAN S?YLED?N...
g?z?m?n i?ine baka baka hemde..
nas?l affederim seni!!
nas?l birdaha g?venirim sana...
en b?y?k darbeni att?n be..
zaten 180derece de?i?mi?tin bana kar??..
daha d?n s?zler verdin d?zelece?im diye...
......
?NANDIM.........
Nekadar saf?m de?ilmi..
her?eyi beklerdim de bunu beklemezdim..nas?lda kand?rd?n beni..
k?rm???m k?r..
demekki ne ?ok sevmi?im seni ki b?yle bir?eyi hi? ummam??t?m sende..DEMEKK?

sen de?erimi bilmedin..bendeki yerin her?eyden ?st?nd?..
ama g?n olacak anlayacaks?n benim yoklugumu..
a?k?n i?in beni ablan? ittin..a?k?na dostlugunu satt?n be g?zelim..birde bu yalan?n....
?ok a??r oldu be..
b??ak gibi...??karmayaca??m o b??a??..
herg?n kanayacak..kanad?k?a hayatta birkere daha dost darbesi yedi?imi ak?llanmam gerekti?imi ??renece?im..her damlada kendime lanet edece?im nedne bukadar cok sevdi?im i?in..

?fkem sevgimin ??ne ge?ti sonunda ba?ard?n k???k kedim..
beni ?ok arayacaks?n ama o b?rkat???n yerde olmayaca??m art?k..

A?LAYA A?LAYA G?D?YORUM..
A?LIYORUM ??NK? BEN ?YLE B?R DOSTLUK B?Y?TM??T?M K? SANA..
?MR?M?N SONUNA KADAR KARDE??M KALACAKSIN..

yaz?k ?ok yaz?k...
ben sana hi? yalan s?ylememi?ken bu yakalad???m 3.yalan?n..
kimbilir daha ka? tane...neyse...

buraya seni son kez yaz?yorum..son kez..
kimse seni k?t? bilmez merak etme..sadece bana ac?rlar saf diye..
beni kaybettin bilmem ac?rm? i?in..
ama yoklu?umu yumruk gibi bo?az?nda hissetti?in g?n;
seni ne bu yalan?n nede u?runda beni k?rd?g?n itti?in o a?k?n kurtaracak..

HER?EY? AFFEDERDE BU G?N?L...YALANI ASLA AFFETMEZ..BU B?R ?HANETT?R..DOSTLU?A YAPILMI? EN B?Y?K ?HANETT?R..
OYUNCA?INDIM SEN?N..

((((((((15.04.06 - 09.09.06))))))))))

EYL?LDEN hep nefret ederim..hep sevdiklerimi ald? benden..
ilk a?k?m?da alm??t?,?imdi senide ald?...

AYRILSA B?LE YOLARIMIZ H?SSEDER?M SANA B?R?EY OLUNCA..?YLES?NE B?Y?K B?R BA?DI B?Z?MK?S?..

ALLAHIMA EMNAET OL..SEN? HER T?RL? K?T?L?KTEN KORUSUN..MELEKLER SEN?NLE OLSUN..?OK SEVM??T?M SEN? BE KARDE??M...YAZIK....

?uan nas?l a?lad???m? bir Allah bilir bir ben..
ne hale getirdin bizi..
tek sorumlusu sensin bunu hi? unutma..
Ara
angel_n
canım ya kıyamam sana koy vermemeye çalış.duygularını ne kadar güzel ifade etmişsin zaten bu sözler onu yıkar.ve şimdi olmasada günün birinde hatasını farkedecek ve seni çok arıyacak...
Ara
sensizlik_ölüm
angel_n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:can?m ya k?yamam sana koy vermemeye ?al??.duygular?n? ne kadar g?zel ifade etmi?sin zaten bu s?zler onu y?kar.ve ?imdi olmasada g?n?n birinde hatas?n? farkedecek ve seni ?ok ar?yacak...

saol can?mmm...
s?zler anlayana de?ilmidir zaten..
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
Ara
smart_egoist
bu zamanda dostluğun değerini bilen ender insanlardansın ..yaşadığın bu olaydan dolayı senin adına çok üzüldüm umarım herşey gölünce olur.tekrar eski arkadaşlığınıza devam edersiniz..
Ara
sensizlik_ölüm
smart egoist..................

saol yorumun için fakat yine diorum ben onu kötülemedim kötülemem kötüleyen olursada karşısına dikilirim yinede..

tamam ben yanlış anlamışım ozaman oyle olsun bakalım..

kendine ii bak ii eğlenceler wellcoma arkadaşım..
Ara
sensizlik_ölüm
a?k ve dostluk birg?n yolda kar??la??rlar..

a?k kendinden emin bir ?ekilde dostlu?a soru sorar ;

-ben senden daha yak?n ve daha candan?m..sen niye vars?n ki Bu d?nya da bo?u bo?una??

dostluk hafif tebess?m ederek ?unu s?yler;

-SEN ?EK?P G?TT?KTEN SONRA GER?DE BIRAKTIRDI?IN G?ZYA?LARINI S?LMEK ???N....

yaaaaa anlad?n?z m????
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İlkcan (_AL0n3_) Kardeşim Özür Dilerim Beni Affet. *Asİ-yÜrEk* 19 2,047 07-21-2009, Saat: 04:33 PM
Son Yorum: EndLess
  beni benimle b?rak giderken her?eyonuni?in 4 748 11-25-2006, Saat: 09:53 PM
Son Yorum: ozgur_yasarim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:23 AM