:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
candostum bug?n beni a?latt?
sensizlik_ölüm
her s?z?m her laf?m sana batar oldu be dostum..
san?r?m art?k o b?y?k dostlugun o eski b?y?s?n? yitirmeye ba?lad?k..
yan?l?yormuyum??
neyse yorum yok daha fazla benden..............
Ara
YARGIÇ
Olaya Bu Kadar Aci Tarafindan Bakarken Bİle Yİnede Dostum Demekten VazgeÇmedİĞİnİ GÖrÜyorum Saygi Duyarim Bu DostluĞuna Ama HerŞeyden Önce Bİr Terazİ Al Koy ÖnÜne HerŞeyİ En İnce Ayrintilariyla DÜŞÜn Derİm Ben Sana Öfke Ve Dostluk Yanyana Durmaz
Ara
sensizlik_?l?m_sanki
sensizlik_?l?m Adlı Kullanıcıdan Alıntı:her s?z?m her laf?m sana batar oldu be dostum..
san?r?m art?k o b?y?k dostlugun o eski b?y?s?n? yitirmeye ba?lad?k..
yan?l?yormuyum??
neyse yorum yok daha fazla benden..............

Her s?z?n bana batar de?il abla..D?n ?ok tuhaf birg?nd? bir yandan senin taraf?ndan d??land???m? hissettim demi?tim ya do?ruydu sanki ba?kalar? girince araya biraz itildim d?n tela?l?yd?n,b?yle bi endi?en vard? sanki? beni dinlemiyormu??sun gibi hissettim ama bilmiyorum dedim ya belikde sana olan b?y?k sevgimnden..D?nk? son konuya gelince o konu bidaha a??lmas?n demi?tim abla sana bir daha ?yle bir yanl?? yapmicam? s?ylemi?tim ama sen yaram? de?iyorsun B?L?YORUM ?Y?L???M ???N D?YORSUN AMA yaram kan?yor i?te o konu a??ld?k?a.. zaten ben kendimi iyi hissedersem okonu hakk?nda konu?mak istersem zaten en ?nce sana gelece?imi biliyorsun knt yok sana burdan ula?mak istedim umar?jm beni duyuyosundur..Ameliyat hala s?r?yormu? beyince 3 balon varm?? Sad i?te b?yle ama sen ne dedi?inin fark?ndas?nd?r umar?m dostlu?umuzun b?y?s?n? kaybetti?ini s?yl?yorsun hi? yak??mad? hi? s?rekli s?rekli bu tip ?eyler kafamda soru i?aretleri b?rak?yor l?tfen ya hep sev beni yada hi? sevme ama bu tarz konu?maaa ACI VER?YOR..Sad Sad Sad Sad Sad
Ara
sensizlik_ölüm
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Olaya Bu Kadar Aci Tarafindan Bakarken B?le Y?nede Dostum Demekten Vazge?med???n? G?r?yorum Saygi Duyarim Bu Dostlu?una Ama Her?eyden ?nce B?r Teraz? Al Koy ?n?ne Her?ey? En ?nce Ayrintilariyla D???n Der?m Ben Sana ?fke Ve Dostluk Yanyana Durmaz

yorumun i?in ?ok te?ekk?r ederim..dedi?in gibi yapaca??m peki..
dostluk b?y?kse ?fke yan?nda hi? kal?yor..a?ktada b?yledir bu..
tekrardan saol arkada??m kib bye
Ara
peri kızı
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Payla?im G?zel ?ey Ama A?lamak ??z?m De??l ??te
ewettt paylasab?l?r?s?n amaa agmayaa degmezmi?? anl?yorumm cunku sen? ben?m de bas?maa gelm?st?? 8 y?lll?k arkdas?m dann amaa bosmuss onun ?c?n uzuldugum...yarg?ca kat?l?yom..
Ara
sensizlik_ölüm
peri k?z? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ewettt paylasab?l?r?s?n amaa agmayaa degmezmi?? anl?yorumm cunku sen? ben?m de bas?maa gelm?st?? 8 y?lll?k arkdas?m dann amaa bosmuss onun ?c?n uzuldugum...yarg?ca kat?l?yom..

te?ekk?r ederim arkada??m yorumun deste?in i?in..senide mi yaralad?lar..8 y?l eve tdile kolay cok zor olmu?tur senin i?in.a??r bir darbemiydi ald?g?n can?m??
Ara
angel_n
merhaba arkada??m!2-3 haftad?r siteyi takip ediyorum ?ok ho?uma gittti ?ok g?zel yaz?lar var ama bug?n sana bi?iler yazmak i?in ?ye olmaya karar verdim.ger?ekten ?ok ge?mi? olsun.seni en iyi anlayanlardan biri benimdir heralde.2 sene ?nce benimnde can?m kan?m kankam beni s?rt?mdan vurdu.o kadar zor atlatt?m ki,asl?nda hala bile atlatamad???m s?lenebilir.herkes sana a?lamaman? s?l?yo.asl?nda hakl?lar bizi d???nmeyen biri i?in neden a?l?ycaz ama g?zya?lar?na hakim olam?yo ki insan.ayr?ca yaz?nda kendini o kadar g?zel ifade etmi?sin ki;inan beni a?latt?n ilk okudu?umda.umar?m her?ey g?nl?m?zce olur arkada??m....
Ara
sensizlik_?l?m_sanki
herkes beni yazılarından ötürü kötü biliyor t.ederim...
Ara
sensizlik_ölüm
angel_n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:merhaba arkada??m!2-3 haftad?r siteyi takip ediyorum ?ok ho?uma gittti ?ok g?zel yaz?lar var ama bug?n sana bi?iler yazmak i?in ?ye olmaya karar verdim.ger?ekten ?ok ge?mi? olsun.seni en iyi anlayanlardan biri benimdir heralde.2 sene ?nce benimnde can?m kan?m kankam beni s?rt?mdan vurdu.o kadar zor atlatt?m ki,asl?nda hala bile atlatamad???m s?lenebilir.herkes sana a?lamaman? s?l?yo.asl?nda hakl?lar bizi d???nmeyen biri i?in neden a?l?ycaz ama g?zya?lar?na hakim olam?yo ki insan.ayr?ca yaz?nda kendini o kadar g?zel ifade etmi?sin ki;inan beni a?latt?n ilk okudu?umda.umar?m her?ey g?nl?m?zce olur arkada??m....

?ye olmana cok sevindim ve ho?geldin aram?za..umar?m iyi vakit ge?irirsin Smile

?ncelikle te?ekk?r ediyorum sana..?ok gururland?rd?n beni..saol can?m benim.
yaran? a?mak istemem ama sende yaz istersen ya?ad???n ?eyi..merak ettim dinlemek isterdim..
yorumun ilgin i?inde cok te?ekk?rler ederim.
in?allah can?m her?ey g?nl?m?zce olur..

a?latmak kolayd?r...g?zlerdeki ya?? silersin hi? bir?ey olmam?? gibi d?zelir a?lamam?? gibi g?r?n?r g?zler..ama kalbin g?zya?lar? ate? gibidir d??t??? yeri yakar..dedim ya i?te a?latmak koolayd?r da yeniden o y?re?i g?ld?rmek her insan?n harc? deildir..sende ?z?lme i?inde kalm??t?r ac?s? ama bo?ver kaybeden odur seni..okimiSmile
Ara
sensizlik_ölüm
sensizlik_ölüm_sanki Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herkes beni yazılarından ötürü kötü biliyor t.ederim...

oooooo benim yazılarımdan dolayımı senin tavırlarından dolayımı acaba???
ben hayal ürünü bişeyler yazmıorum buraya,seni yazıorum deilmi??heeee??

bak dışarıdan nasıl görünüorsun işte..ben değişmedim falan filan diorsun ama hiç de öyle görünmüor işte..

üzüldüğü şeye bak!!!insanlar kötü görüyormuş seni!!!
ya üzüleceğin şey bizim parçalanan dostluğumuz olacagına neye üzülüorsun be..

işte farkımızda bu ya zaten....
ben bizi düşünüorum,
sen ise sadece kendini!!
hala ve halaaaa....
neyse bak keyfine..

rahatsız olduysan yazılardan silerim merak etme..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İlkcan (_AL0n3_) Kardeşim Özür Dilerim Beni Affet. *Asİ-yÜrEk* 19 2,047 07-21-2009, Saat: 04:33 PM
Son Yorum: EndLess
  beni benimle b?rak giderken her?eyonuni?in 4 748 11-25-2006, Saat: 09:53 PM
Son Yorum: ozgur_yasarim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:05 AM