:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aşkıma Atilla'ma
TutkuM
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:wayyyyy çifte kumrular siziTongue...

allah mutlu ikinizide...
sağol adem kardeşimConfusedmiley17:
Ara
TutkuM
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HARİKASINIZZ..ALLAH MUTLULUGUNUZU DAİM ETSİNNNSmileSmile
sağol hilalcim amin
Ara
TutkuM
rapunzel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzel olmuş.ellerine sağlık Smile
Allah ayırmasın.
teşekkürler rapunzelim Confusedmiley17:
Ara
TutkuM
KüBBy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oww...Allah mutluluğunuz daim etsinTongue
sağol canım
Ara
TutkuM
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya sibel çok ama çok güzel olmuş emeğine yüreğine sağlık
kıskandırmayın beni bak bende kendime yapıcam sonunda bi tane
umarım hep böyle mutlu olursunuz sevgiyle kalın
SmileSmileSmile
çok ama çok teşekkür ederim arkadaşım sen zaten bu aralar şiirde yazmaz oldunConfusedmiley17:Confusedmiley17:kıskanma ya nie kıskanıon inşallah hep böyle gider arkadaşımConfusedmiley17:
Ara
TutkuM
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya hariksın yaa süper olmuşş dicek bişiy yokk ask budur iştee

başka bişiy demiyorumm inşl. hep mutlu olursunnnn

yüreğine sağlıkk Smile
sağol canım benm ama bugün ki itirafına inan çok üzüldüm ya senin gitmeni istemiom ben ya :'(:'(:'( seni seviom amlylee :k:
Ara
TutkuM
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok tatlsıın çok güsellsimm çokkkk sekersin bişiy diyemiyorum başka ya cnm bnimmm SmileSmile
canım benm sende çok tatlısın :k:
Ara
GCLRNFNS
ya neden hep ben son görüyomm gerçekten benim
için çok büyük bi süpriz oldu bu beklemedigim bişii
dii ilk gördüm ne yalan sölim apışıp kaldımm ama sonradanda çok ama çok mutlu oldummm burada bişi itiraf etmek istiyorummm bu kız beni bi gün mutluluktan öldürecek hayatımda
gördügüm en tatlı aşk meyvem benimSmileya ben hersaman söledim şimdi gene söylicem keşke seni daha önce tanısaydım belki bu kadar yaşlanmasdım senin sevgin beni genç kılardııSmile şaka tabi aşkım sana nediycegimi bilmiyorumm sana sölicek sözlerim var ama inanki onlar çok basit kalır bu güsel jestin karşısında seni sevviyorumm aşkımm sen çok tatlısınnn haddinden fazla tekrar tekrar tşk ederim bitanem sana iyiki varsın aşkısı iyide benimsinnn I&LOVE YOU SİBELİMMM hayatın ve hayatımın anlamı......SmileSmile
Ara
GCLRNFNS
s evgi ırmağısın,kurak kalbimin.

e n karanlıkların aydınlığı sözlerin
.
n e azalır ne bitersin.

i htişamlı parlak bir yakutsun bana hediye.(pahabiçilemezsin).

n asıl bırakabilir kalbim vazgeçilemezsin.

l av gibi yakmaktasın yüreğimi sen ateşsin.

e n duru mavimsin yeşilimdesin.

b enim içimde hep benimlesin.

i ncitemem seni sırça bir çiçeksin.

n asıl hangi gözler unutturabilirki gözlerini.

s en yüreğimdeki mıhsın çıkamazsın.

e bruli yaz günüm,sarı sonbahar güneşimsin.

n efes alabildiğim dağbaşlarımsın
.
e bediyen benimle ve bisimle olmalısın…

bitasinden bitanesine...............
Ara
TutkuM
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya neden hep ben son görüyomm gerçekten benim
için çok büyük bi süpriz oldu bu beklemedigim bişii
dii ilk gördüm ne yalan sölim apışıp kaldımm ama sonradanda çok ama çok mutlu oldummm burada bişi itiraf etmek istiyorummm bu kız beni bi gün mutluluktan öldürecek hayatımda
gördügüm en tatlı aşk meyvem benimSmileya ben hersaman söledim şimdi gene söylicem keşke seni daha önce tanısaydım belki bu kadar yaşlanmasdım senin sevgin beni genç kılardııSmile şaka tabi aşkım sana nediycegimi bilmiyorumm sana sölicek sözlerim var ama inanki onlar çok basit kalır bu güsel jestin karşısında seni sevviyorumm aşkımm sen çok tatlısınnn haddinden fazla tekrar tekrar tşk ederim bitanem sana iyiki varsın aşkısı iyide benimsinnn I&LOVE YOU SİBELİMMM hayatın ve hayatımın anlamı......SmileSmile
aşkım evet son gördün ama canın sağolsun bitanem bende seni seviyorum:k::k::kConfuseden genççsin zaten canım benm asıl ben teşekkür ederim sevgin anlayışın ve insanlığın için iyiki varsın aşkım:k::k::k:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  aşkıma mektup berensu 4 402 04-13-2022, Saat: 05:15 PM
Son Yorum: wildfang
  Seni seviyorum (AŞKIMA) ceylan gözlü1 4 855 03-26-2008, Saat: 12:23 AM
Son Yorum: ~uqqaLa~
  seni seviyorum....ATİLLA'MA... TutkuM 33 2,143 02-06-2008, Saat: 10:21 PM
Son Yorum: GCLRNFNS
  AşKıMa!!! xsearchgirl 36 2,144 10-28-2007, Saat: 11:41 PM
Son Yorum: xsearchgirl
  AŞKIMA Seni Çok Seviyorum SssHave_sdo 10 1,121 08-04-2007, Saat: 05:30 PM