:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gadeslerımın üzülmesıne dayanamıorum üzenlere uyuz oluorum
sudenaz
Sadgadeslerımı kullanıp snrada baskasını sefıorum dıenlere uyuz oluorum
Sadutanmadan snra özür dıleyıp hıcbısı olmamıs gıbı devam etmek ısteyenlerede uyuz oluorum
Sadkendılerı ayrılınca bısı olmuo gadeslerım ayrılınca sevgılılerınden kız gadesıme düşman oluo bunada uyuz oluorum
Sadsacmasapan nedenden dolayı cekıp gıdıp snra affet dıenlerede uyuz oluorum
Sadgadeslerımın üzülmesıne dayanamıorum onlar uzulunce ben aglıyorum gadeslerımı uzenlere uyuz oluorum

not:sözüm ortayadır kımse alınmasın alınıpta yorum yazmayın sadece ıstedıgınz ıcın yazarsanız sevınırım ayrıca gadeslerımı kım üzerse tepkım cok kötü olurSadkusura bakmasın kımse ben hatırlıorumda az onlar ıcın kendımı atese atmadım onlarda bnm ıcın fedakarlık yaptı bunun ıcın deerlı bence herkez onlarla konusurken bıkeredaha tartsın sözlerını ben kankı yerıne gades derım gades daha yakın bnm ıcınTongue
Ara
SssHave_sdo
yha GADESİM cok sagol cok cok sen iyiki varsın Sad
Ara
SssHave_sdo
Kİmse anlamz
Ara
iLLeth.!
derdin olup dusunmektense uyuz olup kasınmak iidir derler bnce i yapmıssınBig GrinBig GrinBig Grin

bu espride bayatladı yhaa yeni seler bulmak lazımCoolCoolCoolCool
Ara
sudenaz
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:derdin olup dusunmektense uyuz olup kasınmak iidir derler bnce i yapmıssınBig GrinBig GrinBig Grin

bu espride bayatladı yhaa yeni seler bulmak lazımCoolCoolCoolCool
BEN BILMIODUM bunu güselmısTongueTongue
Ara
korkusuz
derdi olmayan yok bu dunyadan arkadasmızın derdi bizim derdimnizdir arkadasımızn uzuntusuz sevinci bizim sevincimiz ve uzuntumuzdur herzman yanındayıuz
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 866 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 575 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  KApa DaVrananlAra SinİR olUorUm PrinceSs 7 590 04-09-2022, Saat: 06:36 PM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 751 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 893 04-07-2022, Saat: 01:03 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 01:55 AM