:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
....5-10 kere üst üste dinlediğinis şaRKı ???
KüBBy
Mozole Mirach&Kolera//Sevemedm Vedaları...bunu belkii 1000 kere üst üste dinlemişimdir daha önceBig Grin

Kolera&Saqopa//Yarm Gönülle Bi Öpü$...Bunu da 20 kere fLn üst üste dinledmBig Grin
Ara
iLLeth.!
KoLera Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Haykonunda cok güseL $arkiLar waR Cool

olmazmıı son kez bn cok seviorm onuu: Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:
Ara
YÆßÆNC|
bu yaz bize yine ayrılık var şarkısını en az 100 kez dinlemişimdir Wink
Ara
soykan
SAGOPA dan baytar derin darbe belki 200 kere dinledim her gün mutlaka dinlerim vede dinlemeye devam edecem bu arada benim msn karizmatik_emmi14@hotmail.com herkesi beklerim boludan saygılar RESPECT____________PESİMİST
SOUL OF RAP
Ara
soykan
KÜBBY E SELAM ben soykan sende benim kafadan sın anladım benim msn kendine eklesene daha özel konuşmalar için karizmatik_emmi14@hotmail.com RESPECT______PESİMİST
SOUL OF RAP
Ara
sen_ben
Olmami Rober Hatemo Beyaz Ve Sen ,nazan öncen Aşkim Baksana Bana ,hande Yener Aşkin Ateşi Hepsini 20 Kere Dnledim
Ara
sudenaz
dınlemesmıyım hala dınlıom sabahtan brı dınlıomTonguebaska sarkılarda var ama bu askımla bnm sarkım öselTongue hayki&yas bırlesen 2 kalpTongueTongueTongueTongueTongueTonguedınlerken bıkmıom yaws napım sefıormTongueTongueTongue
Ara
moby
şimdi buraya hepsnı yazsam yeryuzundekı tüm ağaçlar kalem olsa ve tum denızler murekkep olsa yetmez mısalı... 200 un ustundekılerı yazıyorum ..
(destek my winamp library)
1)moby- why does my heart feel so bad(450 defa dinelendı))
2)haddaway - what is love(273)
3)moby - in my heart(271)
4)9 pm (222)
5)muse - kngith of cydonia(213)
6)moby - slipping away(208)
7) yalın - herşey sensın(203)
hala dınlemeye doyamıyorum...
KoLera
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olmazmıı son kez bn cok seviorm onuu: Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:

eet ses, söz herseyi süper Big Grin :$ Ma$aLLah tüh tüh tühBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir kere başlandımı bir daha durdurulamayan eylemler CaNaT 0 227 11-01-2009, Saat: 03:43 PM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 05:19 PM