:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
^^^^sen Ağla şimdilik Doya Doya ^^^^
CeYDa HaNDe KeSiM
siiristan_6207111-md.jpg
[SIZE=5]Sen ağla ŞİMDİLİK doya doya... Ben toplarım gözyaşlarını.
Ben öper koklarım senden kalan anıları.
Sen ağla ŞİMDİLİK doya doya... Ben öperim gözyaşlarını.
Isıtırım seninle sensiz kışlarımı. Her saniyede seni anarım, her andığım anda seni tekrar yaşarım merak etme.
Dökülen yaşların ulaşır bana, ben görürüm seni, yüreğim şimdi bir volkanda saklı. Saklı ama yine de hissederim ben kucaklamaları. Kendimden gittiğim o günden beri zaten ben de hep hüzün rüzgarları esmiyor mu? Titriyor ruhum seni andıkça. Helezon duygular, loş güzellikler sarıyor beni. Ben NEY eşliğinde, ne olduğunu bilemediğim bir şekilde içli inlemeler duyuyorum. Sen ağlıyorsun sanırım. Sen ağla ŞİMDİLİK doya doya... Ben hazırım sana merhem olmaya. Ben talibim sende yok olmaya. İşte gökyüzünü aldım da geldim sana sunmaya. Bugün bizim için döktüğün gözyaşları filizlenecek ilerde. Filizlenecek ve mutluluk meyveleri verecek her akşam üstü. Ve her akşam dönerken yuvaya kuşlar bile bize imrenecek. Sen ağla ŞİMDİLİK şimdi doya doya.
Saatleri tutmak imkansız, daha çok var benim için uykuya.
[/SIZE]
Ara
:: CiMCiMe ::
Sen ağla ŞİMDİLİK doya doya... Ben hazırım sana merhem olmaya. Ben talibim sende yok olmaya.

Çok güzeldi ya Sad: yüreğine sağlık..
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
teşekkür ederim beğenmene sevindim....ama asma o suratını Sad ahanda bak bende asarım...
Ara
ZaMaN PeR!S! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekkür ederim beğenmene sevindim....ama asma o suratını Sad ahanda bak bende asarım...

Tamam canım bakma sen bana ben hep böyleyimdir Wink Smile Senin yüzünden gülücükler eksilmesin Smile
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
seninde canım inşallah bu fani dünyada hep mutlu ve hep umutlu yaşarsın en güzel dileklerim seninle saygılar..........
Ara
ZaMaN PeR!S! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seninde canım inşallah bu fani dünyada hep mutlu ve hep umutlu yaşarsın en güzel dileklerim seninle saygılar..........

Yüreğin kadar güzel dileklerin için teşekkür ederim canım...
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
rica ederim....canım
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hadi ağla! Hasretiim 2 465 10-13-2010, Saat: 10:01 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Ağla yüreğim Qetesh 9 885 09-26-2010, Saat: 07:55 PM
Son Yorum: Qetesh
  Gül sağnağında ağla şimdi… acemhe 2 321 07-01-2010, Saat: 10:52 PM
Son Yorum: acemhe
  Ey A$k..! KaLk Ayağa Ve AğLa Tutu$unCaya Denk..! acemhe 0 346 12-15-2009, Saat: 11:28 PM
Son Yorum: acemhe
  ..:ağla yaralı kalbim:.. beautiful_matrax 3 616 09-03-2008, Saat: 07:25 PM
Son Yorum: beautiful_matrax

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 12:45 PM