:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bu ben (hade be) :)
aLy™
yoq bizim oynadığımız bir oyun war counter strıke diye aslında benim başka şimdi onu burda söyliyemiyecem...her neyse bizim oynadığımız oyundaki clanımız
BlackMetal bizde değişik değişik bulduk bana bu düştü.. biraz araştırdım şimdi çok
hoşuma gidio yoq sa clan başkanı pentagram Big Grin
Ara
aLy™
bu arada sıze zahmet kız zannetim demeyin daha yaf Smile bi tuhafıma gidio !!!
Ara
aLy™
knıght onlie de 27 yaşında bi adam war nick sezen aksu ( beni böyle ikna ettiler Big Grin )
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
yahu ben şimdi kalkıpta kendime atıyorum emre aydın desem olurmu bence bunun ikna edilecek bir zaaf yönü yok neyse yapmışsın bişey şikayet etmeSmileçekcen artıkSmilebizdenSmileSmileSmile
Ara
aLy™
sen bizim tayfayı tanımıon sana 30 dk içinde emre aydın olduğuna ikna edebilme kabiliyeti war adamlarda Big Grin
Ara
ѕqρα кJмя
_EvanescencE_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yoq bizim oynadığımız bir oyun war counter strıke diye aslında benim başka şimdi onu burda söyliyemiyecem...her neyse bizim oynadığımız oyundaki clanımız
BlackMetal bizde değişik değişik bulduk bana bu düştü.. biraz araştırdım şimdi çok
hoşuma gidio yoq sa clan başkanı pentagram Big Grin

1.6 mı :yikildim:
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
beni dünya alem olmadığım ve de olamayacağım birşey için asla ikna edemezler bu hayat benim hayatım ve ben olduğum gibi yaşarım Smile ceyda olarak geldim dünyaya ceyda olarak göçerim sonsuzluğaSmileolay bu kadar basit
Ara
aLy™
1.5 . weya sorcue ama ben 1.6 dada iyi oynarım Big Grin zuhaa
Ara
aLy™
1.5 . weya sorcue ama ben 1.6 dada iyi oynarım Big Grin zuhaa bi resim den nere geldik
Ara
ѕqρα кJмя
1.5 eskidi bea Big GrinDD
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 01:38 PM