:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"3-4 misli çok taraftarımız var"
ѕqρα кJмя
mahmutuslu02.jpg

Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu, Fenerbahçe'nin diğer büyüklerin 3-4 misli taraftarı olduğunu öne sürdü. Uslu, "Fenerbahçe taratarının ne kadar çok olduğunu ne kadar büyük olduğunu Almanya'da herkes gördü. Fenerbahçe çok büyük, 3 misli 4 misli daha çok taraftarı olan bir takımız" dedi..

FBTV'de çarpıcı bir iddia ortaya atan Uslu, çok taraftara sahip diğer takımların da büyük takımlar olduğunu fakat Fenerbahçe taraftarının ne kadar çok olduğunu Almanya'da herkesin gördüğünü söyledi.

Uslu; "Fenerbahçe çok büyük, 3 misli 4 misli daha çok taraftarı olan bir takımız. Takımı 1. devre çok iyi buldum. Beşiktaş 15-20 dakika bizden daha iyi oynadı ama ilk yarıda kalan dakikalarda tamamen mahkum oynadılar" dedi.

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu da "Tribünler yarıya yarıya ayrılmıştı. Ama herkes gördü, Fenerbahçelilerin tribünde ezici bir üstünlüğü vardı." dedi.
Ara
EndLess
bu bı tartısma ıcın sölenmıs bısıy degıldır ama ıcımden geldı

sekıp mosturoglu denen kısı hıc dusunmusmu fener taraftarı cok oldugu halde neden macta sadece sıyah ve beyaz dıye naralar atılıyodu yoksa fener taraftarı sesını baska ısler ıcınmı kullanıyodu

önemlı olan taraftarın coklugu degıl verdıgı destektır
Ara
ѕqρα кJмя
sanki FenerLiLer hiç baırmadı he Big Grin
Ara
EndLess
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sanki FenerLiLer hiç baırmadı he Big Grin

caktırma abıcım fenerlıler bagırdı demedıkkı ama o mosturoglu öle bı söluyokı bjk yı seyırcı olarak ezdık abı cıkan ses sıyah ve bayaz kım kımı esmıs ben anlamadım :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
CReATuRE
Kimse bana kızmasın ama ben bu adamı oldum olası sevmiyorum....Dediklerinide umursamıyorum...Lütfen kimse de bunun altından bişey çıkarmasın...
ѕqρα кJмя
TongueTongue

bi arada bizmkiLer Sarı Lacivert çekti Big Grin

o zmnda sznkiLer ısLıkLadıydı Big GrinBig GrinD
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 03:59 AM