:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LIИKIИ PAЯK Fan cluB
AdAmIn1i
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam maNga'y? anlad?k biraz LP'ye benziyorda ?ileke?in LP ile uzaktan yak?ndan ilgisi yok be kardesim

?ileke?' de maNga'y? Taklit Ediyor Can?m Arkada??m. Dikkat Ettiysen maNga Ve ?ileke? Grubu S?rekli D?et Yap?yor.
Ara
Pessimist
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ileke?' de maNga'y? Taklit Ediyor Can?m Arkada??m. Dikkat Ettiysen maNga Ve ?ileke? Grubu S?rekli D?et Yap?yor.

arkada??m d?et yapmalar? ayn? ?eyi yapt?klar? anlam?na gelmez ona kal?rsa m?sl?m g?rses ile duman da d?et yapt? ?imdi duman arabesk grup mu?
AdAmIn1i
A?z?mla G?l?cem SanaBig Grin Biraz ?ileke?i Takip Et Ne Demek ?stedi?imi Anlars?n. Yapt?klar? M?zik Rap&Rock. Lp Ne Yap?yor Rock m?Big Grin
Ara
Pessimist
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:A?z?mla G?l?cem SanaBig Grin Biraz ?ileke?i Takip Et Ne Demek ?stedi?imi Anlars?n. Yapt?klar? M?zik Rap&Rock. Lp Ne Yap?yor Rock m?Big Grin

merak etme ben ?ileke?i ?o?u ki?iden fazla takip ediyorum tamam rock'? anlad?mda rap'i nerden ??kard?n be karde?im tamam fuat ile bir d?etleri var diye adamlar rap yap?yorlar diyemezsin bu arada LP tabiki rock yap?yor i?inde rap ve ba?ka t?rlerinde oldu?u bir m?zik t?r? nu-metal deniyor tabi metalde rock'?n bir alt dal? oldu?una g?re demekki LP rock yap?yor alternatif rock...
AdAmIn1i
Karde?im Bana Lp nin Yapt??? M?zi?i S?yle Numetal Olarak m? ?simlendirelim Alternatif Rock m? ? ?ileke?in Alb?m?n? Dinledin mi ki Rap Yapm?yorlar Diyosun ?
Ara
Pessimist
sen numetal de LP ye çilekeş'e gelince zaten müzik olarak dinlediğim sayılı grup var en çok dinlediklerimde çilekeş ve LP çilekeşin albümünü abartmasız her gün dinliyorum ama ben senin dinlediğinden şüphe ediyorum
AdAmIn1i
Bana ?ileke?in S?yledi?i Rap Par?ay? S?ylermisin ? ?ileke? ve maNga'n?n Ge?mi?ini Okudun mu Hi? Sana Bunlar? Pm ?le Atay?mda Bi?iler ??ren Biraz.
Ara
Pessimist
çilekeş söylediği rap şarkısı yok bi kere...gözaltında fuat rap yapıyor ama genede sen çilekeş rap müzik yapıyor diyemezsin ama sen başka çilekeşin rap yaptığı bir şarkısını biliyorsan söylede bende öğreneyim bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp tabi düetler hariç ferman,fuat vs. pm den mesajını bekliyorum gönderde dediğin gibi bişeyler öğreneyim
AdAmIn1i
?ileke? Rap Yapm??m?? ?ileke? Rock&Rap Yap?yormu? Bunlarda Bir Fikirmiyiz??
Ara
Pessimist
ben çilekeş rap yapmamıştır rock/rap yapmıyor diyorum ama sen ısrar edip duruyorsun rap yapıyor diye çilekeşin rap yaptığı bi şarkısı solede dinleyim bende öğreneyim bakim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  » Samsunlular Fan Club « ÐŽeşaren 183 15,221 03-09-2014, Saat: 07:05 PM
Son Yorum: PaSCHaM
  Fan Club Acmadan Önce Lütfen Okuyalım...! MorciveT 5 1,764 01-24-2010, Saat: 12:06 AM
Son Yorum: aLy™
  Duman Fan Club :) AdAmIn1i 63 6,199 02-04-2009, Saat: 11:02 PM
Son Yorum: Primeval
  kayseri fun club:) MaNeSiA 115 6,772 12-20-2008, Saat: 07:30 PM
Son Yorum: beyzarda.38
  jelibon sevenler fan club:D kı@ymı@k=) 8 1,656 10-11-2008, Saat: 05:53 PM
Son Yorum: nry8

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:20 AM