:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fenerbahçeliler süper kupanız hayırlı olsun....
GCLRNFNS
™διŋÞιяεllα™' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=gecelerin efendisi]

önceliklee ben bayanımmmm belliki sinir oldunuzz kendinizi anlattan cümleler kullandınızz ayıpp kınıyorumm terbiyesiz birisinn okuma yazman yok galibaa yada gözlk öneriomm sizee en numarılısındannn (: kullanıcı adımıı doğru konuşacaksıznn ben adamımmm ama adamlıkk kıyafeti içinde olan hayvanlarr düşünsünn ben normal oldğmu düşünüomm cicimm:!

sen kendini burda farklı kılmaya çalışn birisinnnn
senin adamlıkla ve yada bayanlıklada işin yokk
sen bence normalde deilsin normal bi insanın
ve yada
bi kısın konuşcagı şeyler konuşmuyosunn
benim terbiyem sen hariç herkese ama sen terbiyesizin en
önde gidenisinnnnn.........
Ara
™διŋÞιяεllα&#
asıl sizz terbiyesisiizindee ahlaksızında tekisinzz ben ne oldğmu biliommm asıl kendini bilmeyen konuşma bilmeyen densizlerinn veterinere görükmesii taraftarıyımm beyefendii erkeklk değiinzz ve kullanıcı adınzda efendii geçioo ama efendlktenn eser yokk kullanmak içinn kullanamyaycaksınnn giydinmii o maskeyii ben gibilerii ortaya çıkarırr iştee buda sanaa insanlkk dersii olsun! ve erkeklk klavye başında yazmaklaa sökmezz okiimii bu son yazışınmm gidiomm ne bu böleee normal hayatta yanımdan geçemeyecekk konuşamayacak ayak takımına kepaze olmak hoşumada gitmior tabi ... bbb
Ara
EndLess
İlgınc aramızdakı en buyuk fark bu ıste fenerlılerle bız rakıbımızı tebrık edecek kadar buyuk ve asıl bı kulubun taraftarıyız ama sız kı sızı tebrık eden bı takımın taraftarına bıle dıl uzatacak kadar kendını buyuk zanneden ama aslında cok ufak tefek bı takımsınız........

ve sunu bılınkı bugun aldıgınız kupa sızın hakkıınızdı ve bıze tebrık etmek duser ama sunuda unutmayın sız bı kupa kazandınız söledıklerınızle olmayan asıllıgınızı kaybettınız bızkı sızı tebrık ederek sızın hıc bı zaman sahıp olmadıgınız ve olamayacagınız asıllıgımızı bır kez daha kanıtladık....

Kaybettıgımız bı kupa bıze dokunamz bız besıktasımızı kazandıgı ıcın degıl renklerı ıcın sevıyoruz.....

Sonuna kadar besıktask....
Ara
GCLRNFNS
™διŋÞιяεllα™' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:asıl sizz terbiyesisiizindee ahlaksızında tekisinzz ben ne oldğmu biliommm asıl kendini bilmeyen konuşma bilmeyen densizlerinn veterinere görükmesii taraftarıyımm beyefendii erkeklk değiinzz ve kullanıcı adınzda efendii geçioo ama efendlktenn eser yokk kullanmak içinn kullanamyaycaksınnn giydinmii o maskeyii ben gibilerii ortaya çıkarırr iştee buda sanaa insanlkk dersii olsun! ve erkeklk klavye başında yazmaklaa sökmezz okiimii bu son yazışınmm gidiomm ne bu böleee normal hayatta yanımdan geçemeyecekk konuşamayacak ayak takımına kepaze olmak hoşumada gitmior tabi ... bbb

efendiligimmmi burdaki herkes biliyo gerizekalı kardeşimmm
sen önce kullandıgınnn cümlelre dikkat ettttt
sen ancak bii hayansın ki veteriner lafını sarf ediyorsunnnn
demekki çok gitmişliginn varrr benim maskem herzamn aynıdırrr
insanlara olan saygım ve sevgim onlarınm hoşnutlugu benim
efendi görünmemi saglayan bi faktörr yoksa senin gibi burda
ne oldugu bellisiz biri için ancak bu sözler sarfedilebilşirrr
bişi daha efndiligimiz insanlaraaaa sadeceeeeeeeee
senin gibii geri zekalılara deilll pinnperillaaaa mısınn nemisinn bilimiyorummmmm normal hayatta seni insan yerinede koyanlara şaşıyorum dorusu yada belki ben öle düşünüyorumdurr
senin gibi biriylede bana göre kimse muhatap olmazz....
oluyosada ....... bilimiyorummm yasıkk yaa.....
Ara
_PESİMİST_
BEŞİKTAŞIM HAYAT SENSİN
DÜNYAM SENSİN
HERŞEY SENSİN
GEECEKSE TÜM ACILAR BİZ HAZIRIZ SENDEN GELSİNNN
BU SEVDADAN VAZGEÇERSEK ALLAH BELAMIZIIIII VERSİN
SİYAH ULAN
BEYAZ ULAN
ALAYINA GİDER ULAN......

inönü de var onlardan bizde Wink

Ara
GCLRNFNS
[quote=_PESİMİST_]BEŞİKTAŞIM HAYAT SENSİN
DÜNYAM SENSİN
HERŞEY SENSİN
GEECEKSE TÜM ACILAR BİZ HAZIRIZ SENDEN GELSİNNN
BU SEVDADAN VAZGEÇERSEK ALLAH BELAMIZIIIII VERSİN
SİYAH ULAN
BEYAZ ULAN
ALAYINA GİDER ULAN......

inönü de var onlardan bizde Wink

katıllıyorum sana canım kardeşimmmm
kıs olmanın gerkliligini senden ögrensinnn
bası kimselerrrrr asill ruhhh sadeceee bizdedirr ve sendedir pesimistimmm janımm kardeşimmmmm eroş aşkııı senden ögerensinnnnnnnnnn........
Ara
~uqqaLa~
aman ya bırak bnLar insanLıktan anLamıosa biz napaLm abi? :S

Siz insanLıınızı yapmışsınz böyLe sewiyesz kişiLerLe daha ne die kawgaya giriosunuz?

asLnda bn isterdim ki bu dawranışından doLayı gecelerin_efendisi'ni tebrik etsin fen*rLiLr ! ama bi kupa aLdıLar die de miLLete bişy oLdu :S

bnim niyetm kawga etmek diiL. ii oynadınız hak ettidiniz ws. en sonunda kazndınız. ama sizin iyiliğinizi düşünen, tebrik eden hiç diiLse adınıza sewinen birisine de bunu yapmak k.peLikten başka bişey diiL. üzGünüm bunu söyLemei de istemezdm.

Ve özeLLikLe de, fenrin koyu bi taraftarı oLabiLrsin. tabiki insan sewinir. ama her insan da bu yaptıklLarınızı yapmaz sindireLLaWink . Bayan oLduunu da beLirtmişsin ii hoş ama bi bayanın böyLe tawırLar takınması, garip sözLer söyLemesi afedersiniz Laf sokmaya çaLışması neden? :S ßi ßayan oLarak SaoLun diyip, SewiyeLi bi şekiLde sewinmiş oLsaydınız bi tartışmanın oLacaıı da bi istisna kdr küçüktü ama neyS..

Serseri'ye de katıLıyorum. Wink umarım bu söyLenenLer de biraz oLsun utandırır. Wink

Ara
_PESİMİST_
hakem direkt fb formasıyla çıksaydı keşke yafff

12 kişiye karşı oynadık
Ara
ѕqρα кJмя
saudhauhsa DBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

zuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa DBig Grin:Big Grin

kop :yikildim:

hakem dediLer ohaaaaaaaa! Big GrinBig GrinDD:

bırakn siz futb0L seyretmeyn ya yzık waktinize Big GrinBig GrinD
Ara
ask_sehidi
atiilla abi bırak şunları sor bakalım hayattlarında türkiye kupasını görmüşler mı

y1p6dkHEjjiHeIUhpsLd9EVrnqFTjdXfFYs104Bd...wk5CeFCyYN
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  100'ünüz ak olsun !!!! Ñ•qρα кJмя 2 293 04-13-2022, Saat: 05:35 AM
Son Yorum: wildfang
  Süper Lig'de 4 maç tamamlandı!.. Ñ•qρα кJмя 1 323 04-12-2022, Saat: 02:41 PM
Son Yorum: wildfang
  Cimbom'dan süper başlangıç!:)) *AnGeL_GirL* 2 580 10-25-2008, Saat: 01:45 AM
Son Yorum: günahkeçisi
  Localar Guiza'ya feda olsun! chuLsuzz péri! 0 367 09-06-2008, Saat: 05:53 AM
Son Yorum: chuLsuzz péri!