:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eh artık...
moby
AÇIKÇA SÖYLEMEK GEREKİRSE BENDE DAHİL BURAKI BIR COK ARKDASIMIN SIKILMAYA BAŞLADINIGI SU GÖTÜRMEZ BİR GERÇEK... VE BENIM ÖNERİM... SİTEYE BİR ANLIK İLETİ SİSTEMİ İLE ÇALIŞAN SOHBET ODALARI KONMALI ... HATTA YINE BU SOHBET ODASINDAYKEN ISTEDIGIMIZ KISIYLE ÖZEL ANLIK MESAJLASMA MUMKUN OLSA GERCEKTEN ÇOK IYI OLURDU.. BU UYGULAMANIN SİTEYE CANLILIK GETİRECEGİNİDE İDDİA ETMEKTEYİM... DIKKATIMI CEKTIDE İZLENİMLERİME GÖRE BU SITE DE NÜFUS ANLIK OLARAK EN AZ 5 EN ÇOK 24 OLUYOR .. EGER BU SİSTEM DEVREYE SOKULURSA SAYININ EN AZ 24 OLMASINI BEKLEMEKTEYİM... YİNE BAŞKA BİR DURUMDA ŞU SANIRIM '' CrackerTracker '' ALT YAPSININ SAÄžLADIÄžI İMKANLARDA BU MÜMKÜN... BU YENİ Bİ ALT YAPI OLMASINA RAÄžMEN ŞU AN ÇOK İLGİ GÖRDÜÄžÜNÜDE ALINAN BİLGİLER ARASINDA ... DESTEKLERİNİZİ BEKLIYORUZ...
YARGIÇ
Bu konu ile ilgili daha önce bir çalışma oldu sizin tahmin ettiğiniz derecede bir ilgi söz konusu olmadı.Eğer gerekli görülür ise tekrar bir çalışma yapılarak sizlere bildirilecektir.İlginiz için teşekkürler....
Ara
moby
sağlık olsun ... inşallah bu sefer... haydı gençlik...... rica ederim ilgim hep devam edecek...
moby
sanırım yargıc haklı ... maşşallh ılgıye bak ... önerımı gerı cekmek üzereyüm... bılgınıze...
MorciveT
Burada daha çok paylaşım yapılıyor, paylaşımlar hakkında sohbet ediliyor ve yorumlanıyor; hakettiği değer derecesinde. Bir sohbet sitesi açsaydık, chat için bir program zaten eklerdik; fakat bizim şu anda duygusuz.com ailesi olarak taşıdığımız sevgi ve saygı hızlı sohbet ve chatten geçmedi. Biz yorumlarımızla, paylaşımlarımızla, istikrarlı saygımızla bu güne geldik.

Bizim için üye sayısı önemli değil, adam gibi adam sayısı önemli olduğu için üye toplamak adına bir çalışma yapmayı düşünmüyoruz. Zaten gelen arkadaşlar siteyi kontrol edip, seviyesine bakıp kararlarını veriyorlar. Sohbet etmek, zaman geçirip gönül eğlendirmek amacıyla gelenler burda durmuyor, bunun sebebi de apaçık ortada; biz değerlerimize saygı duyup, onları dost olarak görüdüğümüzden dolayı, bazı kişiler çıkar çatışmasına giriyor ve bizim sitemizi derhal terketmek zorunda kalıyor. Gitmeyenler de uzaklaştırılıyor.

Duygusuz.com üyelerinin çürük iplerle işi olmaz, onlar sağlam, çalışkan ve birbirine kenetlenmiş zincirlerle işi olur.

İlgin için teşekkürler moby.
Ara
moby
tamam abı ya kızma bısı demedımSmile ya zaten sıtenın kalıtesını tartısmaya gerek yok .. hatta en cok ban lan ma olayını ben burda gordum yanı sevıye konusunda ne kadar hassas oldugunuzuda burdan bellı edıyorsunuz ve ben bu yuzden burdayım ... ve benım gıbı bır cok arkadasta... aslında bende ıkna oldum artık...

ya bu konunun ısı bıttı sanırım cunku en basta ben ıkna oldum... ıstersenız kaldıralım cope falan atalım...

bende bana bu kadar hızlı ve duyarlı cevapta bulunudugunuz icin gercekten tesekkur ederım... saygılar...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  boncuk olmak istemiyorum=( artık Seyduna 31 1,954 06-26-2009, Saat: 11:03 PM
Son Yorum: _AL0n3_
  Ben blue_belial / bırı baksın suna allah askına artık paulo_ 6 750 02-25-2009, Saat: 12:56 PM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:19 AM