:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugün...
lazmurat
sanada kardesimmmmmmm
Ara
SECO_UA22
boşa yanan lambamı kapattım Big Grin
Ara
KoLera
moby Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bak belkı sen hayatından memnun degılsın ama ... hanı bı laf vardır... ALLAH GÖRDÜÄžÜMÜZ GÜNDEN GERİ KOYMASIN diye ... bak az da olsa senın fıkırlerını o yone cekebılırsem ne mutlu bana...Big Grin

Tmm Pekii Pcdeyken TVi kapattim ii mi memnunmusun Big Grin
Ara
moby
KoLera Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tmm Pekii Pcdeyken TVi kapattim ii mi memnunmusun Big Grin

oh ya dünya ya bi akıllı daha kazandırdım.. akıllı dıyorum cunku bellıkı ıcınde bısıler varmıs onu ortaya cıkarmak lazımmıs .. eh bızde bıze dusen gorevı yaptık... doğa senınle gurur duyuyor kolara...
KoLera
moby Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oh ya dünya ya bi akıllı daha kazandırdım.. akıllı dıyorum cunku bellıkı ıcınde bısıler varmıs onu ortaya cıkarmak lazımmıs .. eh bızde bıze dusen gorevı yaptık... doğa senınle gurur duyuyor kolara...

ßenim icimde neler varmi$ta ortaya cikaramiyormu$um Big Grin << ögretmenLerimin hepsi bana bunu diyooR ! Angry Big Grin

akiLLi oLmak istemioRum! deLi oLmayi tercih ederim :tolga:
Ara
SECO_UA22
zaten aşırı zeka deli olmayı gerektirir

einstain'in o dili dışardayken çekilmiş fotosu bunun ispatı Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
CaNaT
Arkadaşlar küresel ısınma sonucu sizce dünya susuzlukla karşı karşıya mı kalacak ?
Ara
SECO_UA22
hyr başta susuzluk sorunu olacak ama buzulların erimesi ile sel gibi felaketler ortaya çıkacak...
Ara
gazap atesi 2
aha yakaladım .. ben mesela bugun 2 delıyle tanıstım ... onları bu dunyadan def edersek buyuk ıhıtmalle hergun ıceceklerı 4 lıtre su bıze kalcak .. hehehehhehhehhehhe
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]süper faaliyette bulunmuş arkadaşlar Tongue...

walla ağaç dikecektim ama unuttum gittiBig Grin...yeni eve taşındık bahçeyi yakında ağaçla doldurucam yetermiTongue...
[/COLOR]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugün, Küçük mucizelerin günü olsun.... acemhe 1 552 06-21-2010, Saat: 12:05 AM
Son Yorum: history
  Bugün yine çok güzelsin Hayat... Yorgun Yürek 4 411 11-15-2008, Saat: 08:27 PM
Son Yorum: Yorgun Yürek
  tarihte bugün... rapunzel 5 301 09-14-2008, Saat: 09:03 AM
Son Yorum: TutkuM
  Bugün en çok kimi özledinn? rocker_nergiz 19 724 08-17-2007, Saat: 09:47 AM
Son Yorum: aMyLee

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 09:17 AM