:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
neden böyle yaa
korkusuz
sayın arkadaslar kimse benı sevmıyor bu sitede bu msn dede neden butun kızlar yalancı neden butun kızlar hep erkekleri sırtından vuruyor bıktım artık ugraşamam ben onlarla arkadaslık dostluk kurmak istiyorum onlar ise oluyor sonrda hep arkadan vuruyor bu devırde kimseye guvenmeyeceksin bu sitede bırı var o kendini bilir neyse adı bende kalsın
Ara
helen
bak korkusuz öncelikle neden bu kızların hepsi yalancı demişsin bnce genel konuşman doğru deil...
demekki sana iisi denk gelmemiş..
ona bakarsan benim tanıdıgım bütün erkekler serefsiz çıktı ama genelleme yapmıorum
bnce sen aşkı sevgiyi arama ararsan bulmazsın aşkın nereden ne zman gelecegi belli olmaz..Wink
hayatın tadını çıkarWinkSmile
Ara
rapunzel
.....................................................
Ara
rapunzel
yanlış insanları seçme hiçbir zaman.
sonradan senin arkandan vurmuş olmazlar.
kısların adınıda çıkarma yazık yav hepsi kötü diil. Big Grin
Ara
korkusuz
helen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak korkusuz öncelikle neden bu kızların hepsi yalancı demişsin bnce genel konuşman doğru deil...
demekki sana iisi denk gelmemiş..
ona bakarsan benim tanıdıgım bütün erkekler serefsiz çıktı ama genelleme yapmıorum
bnce sen aşkı sevgiyi arama ararsan bulmazsın aşkın nereden ne zman gelecegi belli olmaz..Wink
hayatın tadını çıkarWinkSmile

HAKLISIN AMA AŞKI SEVGİYİYI ARAMA DİYORSUNUZ SİZ ARAMADAN BULUYORMSUNUZ ACABA HEM BEN BU HAYATA TEK BAŞINAYIM YANLIZIM DERTLERİMLE PAYLAŞACAK BİR ARKADASIMDA YOK GUVENECEGİM BİR DOSTA
Ara
korkusuz
rapunzel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yanlış insanları seçme hiçbir zaman.
sonradan senin arkandan vurmuş olmazlar.
kısların adınıda çıkarma yazık yav hepsi kötü diil. Big Grin

KIZLARIN ADINI ÇIKARMIYORUM AMA NEDEN BÖYLE BENIM KADERİMİ BU ARKADAS HEM DOGRU İNSANI NASIL SEÇECEKSİN HERKES BENIM İYİ NİYETIMDEN FAYDALANIYORLAR BENDE HERKES GİBİ KOTU OLSAM DEMEKKİ HERŞEY FARKLI OLUR...
Ara
metall_berke
sen başta kaybettin Tonguekızların hepsi yalancı demişsin..

kafana gore biri bulursun inş.Wink
Ara
Qetesh
Alıntı:bnce sen aşkı sevgiyi arama ararsan bulmazsın aşkın nereden ne zman gelecegi belli olmaz..

katılıyorumSmile
Ara
helen
HAKLISIN AMA AŞKI SEVGİYİYI ARAMA DİYORSUNUZ SİZ ARAMADAN BULUYORMSUNUZ ACABA ..

evet korkusuz ben aşkı aramıorum o bni buluoWinkWink
Ara
korkusuz
valla ne diyeyeım ben bilemiyorum artık hadı aşkı boş ver peki dostluk odamı kendiliginden bulabilecem
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neden,Niçin,Ne Alakaymış bi bakalım troykaa 3 379 04-13-2022, Saat: 08:55 PM
Son Yorum: wildfang
  erKekLer Herzaman KoŞar ??KızLar NeDen KacaR ? kesiN oKu özeLLiqLe erkLer;;) yaraliyureq 5 865 04-13-2022, Saat: 11:13 AM
  Hayat boyle olsa keske sponge_bob 2 360 04-13-2022, Saat: 01:59 AM
  damarlarımız neden mavidir (gerçi önemsiz diyeceksiniz ama paylaşmak istedim ):):):) happy yeliz 6 379 04-08-2022, Saat: 04:34 PM
  ?nsan korkunca neden di?leri birbirine vurur ? Firari Fırtına 3 603 04-01-2022, Saat: 01:09 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 06:07 PM