:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nehir nasıl geçilir??
rapunzel
[SIZE=4]ÜÇ adam ormanda yürürlerken karşılarına büyük ve vahşi bir nehir çıktı. Karşı kıyıya mutlak geçmeleri gerekiyordu.
Birinci adam, dizlerinin üstüne çöktü ve dua etti: "Tanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için güç ver!"
Tanrı ona güçlü kollar ve bacaklar verdi. Adam iki saat dalgalarla boğuştu ve neredeyse 3-4 kez boğulma tehlikesi geçirdi. Ama, başardı.
Bunu gören ikinci adam da Tanrıya dua etti: "Tanrım lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ve araç ver!"
Tanrı ona bir sal verdi ve o da karşıya geçmeyi başardı, ancak birkaç kez alabora olma tehlikesiyle karşılaştı...
Tüm bu olan bitenleri izleyen üçüncü adam, dizlerinin üstüne çöktü ve yalvardı:
"Tanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç, araç ve zeka ver!"
Tanrı adamı kadına dönüştürdü ve eline bir harita verdi. Kadın haritaya baktı... Nehrin biraz yukarısına doğru ilerledi ve köprüden yürüyüp karşıya geçti.... Smile:yikildim::yikildim:

[/SIZE]
Ara
EndLess
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

sagol rapunzel
Ara
CaNaT
SmileSmileSmileSmileSmileSmile

güzeldi tşklr
Ara
rapunzel
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

sagol rapunzel
teşekkür ederim:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
rapunzel
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SmileSmileSmileSmileSmileSmile

güzeldi tşklr

sağol..Confusedmiley17:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Temel?n Babasi Nasil ?ld karamelek 1 851 04-04-2022, Saat: 08:30 PM
Son Yorum: wildfang
  nasıl dünyaya geldim Qetesh 1 801 03-11-2012, Saat: 04:45 AM
Son Yorum: Av.bey
  Nasıl Öldü ? acemhe 5 578 12-27-2010, Saat: 03:44 PM
Son Yorum: sıla
  Temelin Babasi Nasil öldü??!! :d:d:d:d AfrâsyâB 17 1,197 10-28-2007, Saat: 01:30 AM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:55 PM