:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:::k!m Bu şeker Kiz Yawssss??(dikkat Bomba Var)
moby
ılkını anladımda ben bu beğenmıslık konusuna katılmıyorum ... cunku ALLAH herkese nasıp etmıyor bu vergıyı...
deryalım
allah sevdiklerine bağışlasın janım..
Ara
Tr-laz
aynen..... allah gönlüne göre versin.....SmileSmile
Ara
AsLı
cok tatlısın..ayrıca belirteyim seni kafamda canlandırabiiyodum ve hayal ettiğim ceyda sana cok benziyomus Smile
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah sevdiklerine bağışlasın
SmileSmileSmile

sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canım benm çok hoş çıkmışsın ALLAH sevdiklerine bağışlasın
sağolasın canımcım çok Confusedmiley17:Confusedmiley17:teşekkür ederimConfusedmiley17:Confusedmiley17:
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
GECEMAVİSİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Wawwwsss...! Hakketten Harikasın Bomba Kelimesi Az Bile Senin İçin Ceyda ALLAH Sevdiklerinle Mutlu Bir Yaşam Nasip Etsin...:tey:
Confusedmiley17: aminn Confusedmiley17:çook sağol teeşekkür ederim iltifatın vede o güzel dileklerin içinConfusedmiley17:Confusedmiley17:
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
[quote=SevDa YürekLi]MasALLAH Canim cok güzel ve Seker cikmissin..
Rabbim NazarLardan esirgesin, SevdikLerine bagisLasin..
teşekkür ederim canıım aminnnn sağolasınConfusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[i]allah sevdiklerine bağışlasın ceydaSmile[/i]
amiinnnnnnnnnn Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17Confusedağol canım:Smile
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
punk girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu ne güzellik ....
ben sadece biraz eğlenceli vede espirili olsun diye düşünerekten böle şeyler yazdım yanlış anlama beni........
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
moby Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ılkını anladımda ben bu beğenmıslık konusuna katılmıyorum ... cunku ALLAH herkese nasıp etmıyor bu vergıyı...

sağol teşekkür ederimConfusedmiley17::$:$
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 03:52 AM