:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SeSiNi öZLeDiM YiNe...
:: CiMCiMe ::
Bugün sesini duymak istedim. Özlediğimi hissettim. Olur ya insana hani bazen. Özel bir ses duymak istersin. Ayda bir kez bile olsa... Seni anlayan bir insan sesi... Ya da öyle sandığın. Yanılmış olabilirsin de. Sesinin iyi geleceğine inanırsın o an, ama duyamayabilirsin de. Zaten, o sesi duymak istediğin anın yoğunluğu geçince boşverip, her zamanki gibi hayata dönersin.
Kaldığın yerden...

Hele ki ben ne çok alışkınım tüm bu hayal kırıklıklarını göğüslemeye.
Doğduğum dakikadan beri vedalarla uğraşıyorum.

Binlerce vurgunla enkaza dönüşen kalbim... Kimselere falso vermeden, mutluluk pozu veriyorum. Teoman'ın şarkıda dediği gibi, “Hem yara bandım hem yaram olamazsın”, biliyorum.

Yine hayal kırıklıklarımın, duygularım üzerinde geliştirdiği bir savunma mekanizması mıdır bilmiyorum, ama belki arayıp sormamanın iyi yanları da olabileceğini düşünüyorum. Aramıza giren uzun sessizlikler, bu durumun öyle olmasına alıştırıyor beni. Hiçbir insan bir diğerinin her şeyi olamıyor, bunu öğreniyorum. Ne kadar istesek de... Kimi zaman kendime bile şaşırıyorum; aramadığın zamanlarda sana karşı içimde beslediğim en sıcak duyguları muhafaza edebilmeyi nereden biliyorum?

Hayatta, senin beni arayıp sormamandan daha mühim şeyler var. Şükür ki hayattayız, şükür ki hayattasın mesela. Sevdiğin bir insanın suskunluğu, onun ebedi sessizliğinden iyidir en azından diye düşünmeye başlıyorum.

Ve zaman her yaraya devadır, hep söylüyorum...

Ama ben buna bir türlü inanmak istemiyorum...
Ara
KoLera
payLa$im icin t$kLr güseLdi
Ara
:: CiMCiMe ::
Ben teşekkür ederim..
Ara
iLLeth.!
gusellll tsklerr...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,973 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
Son Yorum: wildfang
  Kes Sesini Yüreğim! SuS! SuS! işte..SuS..!!! ROSE 11 569 04-13-2022, Saat: 09:29 PM
  Seni Sevmeyi Özledim . . . DarkLady 3 481 04-13-2022, Saat: 08:04 AM
  Yine bir sensizlik hakim geceme... PaPaTYa_PReNSeS 1 314 04-11-2022, Saat: 10:31 PM
  Özledim seni MasaL_perisi 14 668 04-10-2022, Saat: 01:38 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 06:13 AM