:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UmuTSuz Aşk
EndLess
keske hiç tanısmasaydık bu umutsuz askı hiç yasamasaydık pişman değilim ama cok üzgünüm cok perisanım seni ilk gördüğüm günü hiç unutamıyorum o manalı
gülümseyen sirin yüzünü içimi ates gibi yakan bakıslarını hep asnımsıyor asnımısıyorum
lk günler senden sadec hoslandığımı zannetmiştim oysa ne bilirdim bu askın tüm benliğime ve damarlarımdaki kana girip beni sana tutsak edeceğini
bu beraberliğin bir günsona ereğini düsünmek bile beni cok korkutuyor
sevgilim aslında askı bu denli yoğun duyguların zirvesinde yasamak mutlulukların en büyüğü ama engelli olmazsa..
kızma bana sevgilim ne yapabilirdikki ikimizdebu beraberliğin sonunda hüsran olduğunu bile bile yasadık askımız mantığın önüne gecti bu güzel duyguların girdabına kapıldık keske hiç tanısmasaydık
bu umutsuz askı hiç yasamasaydık günesin batısını seyerederken yavas yavas sona geidiğimi hissediyor kahroluyorum aslında bu beraberliğimiz hiç bitmesini istemiyorum ama engellerimiz düsündükça kanım ceklyor nefes alısım zorlasıyor kalbim
duracak gibi cırpınırken biran yasamın bile sona geldiğini düsünüyorum ikimizde mutluluğu ilk defa bulmusken sonsuza kadar kaybediyoruz birtanem bu ne byük acı bu ne büyük dert of allahım ama
sen bu askı yasanmamıs sayabilirsen belki yeniden başlayabilirsin
cok zor olduğunu biliyorum ya ben içimdeki dinmeyen fırtınların karmasıkığını yasıyorum tanrım kaderimim bir oyunumu bu diye isyan ediyorum

düsünüyrumda berbaerliğimiz ayrılmamızdan daha büyük bir sorun daha büyük celiskiler yumağı biliyorum
sende benimle aynı frekansta aynı duyguları paylasıyor aynı seyleri hissediyorsun ama hiç olmazsa mantığımız askımızın önüne koyup
sona yaklastığımızn bilince varmalıyız ve uyanmalıyız bu rüyadan sevgilim cünkü biz ask engellisiyiz sonsusa dek berbaer olmayız olmayız birtanem
keske hiç tanısmasaydık bu umutsuz askı hiç yasamasaydık
elveda sevgilim
elveda askım elveda birdaha hiç birzaman yasayamayacağım mutluluklarım elveda elveda.
..

[SES]http://www.musicwebtown.com/univercity10/playlists/5264/209054.mp3[/SES]

Ara
:: CiMCiMe ::
sende benimle aynı frekansta aynı duyguları paylasıyor aynı seyleri hissediyorsun ama hiç olmazsa mantığımız askımızın önüne koyup
sona yaklastığımızn bilince varmalıyız ve uyanmalıyız bu rüyadan sevgilim cünkü biz ask engellisiyiz sonsusa dek berbaer olmayız olmayız birtanem keske hiç tanısmasaydık bu umutsuz askı hiç yasamasaydık
elveda sevgilim
elveda askım elveda birdaha hiç birzaman yasayamayacağım mutluluklarım elveda elveda...

Şiir muhteşem ya Sad: Teşekkürler..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  umutsuz aşk d€n!z kısı 3 497 04-13-2022, Saat: 10:11 AM
Son Yorum: wildfang
  Umutsuz Yaşanmaz €BeRimSin 3 606 01-05-2008, Saat: 09:09 AM
Son Yorum: HIÇKIRIK
  Umutsuz B?r ?ark? tatlı_cadı 0 498 10-26-2006, Saat: 02:08 PM
Son Yorum: tatlı_cadı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi