:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GiTmE yÜReÄžiMdEn....
EndLess
beniverme7wypl2.jpg

‘Bitti artık, sevmeyeceğim’ diyordum. Aşkı yalan sanıyordum. Aşka tövbe etmiş, yıkılmıştım. Bir daha sevemem sanıyordum.

Ama yanılmışım. Çünkü artık sen varsın SENİ SEVİYORUM. Hem de hiç sevmemiş gibi, ölesiye.. Her an sen varsın aklımda, gözlerimin daldığı yerde... Kalbim senle atıyor artık. Senin için nefes alıyorum. Anla işte beni, ben senin için yaşıyorum.

Sensizliği düşünmek bile canımı acıtmaya yetiyor. Senin gidişin benim bitişim olur sevgilim. İnan bana bu kez ölürüm. Bu kez bir başka seviyorum çünkü..

Bilmiyorum niye böyle oldu. Seni bu kadar çok sevmemim sebebini bulamıyorum. Sebebi yok işte seviyorum.

Uzun zamandır ağlamamıştım. Senin için ağladım dün gece. Daha da önemlisi biri için ağladım ilk defa. Yüreğimin feryat etmesine engel olamadım.

Bırakma beni ne olur sevdiğim. Yaralı yüreğim bir gidişi daha kaldıramaz. Hele senin gidişine ise hiiiç dayanamaz.

SENİ SEVİYORUM. Ne olur gitme, kal yüreğimde......

(....GuNaHKaR....)
Ara
:: CiMCiMe ::
Uzun zamandır ağlamamıştım. Senin için ağladım dün gece. Daha da önemlisi biri için ağladım ilk defa. Yüreğimin feryat etmesine engel olamadım. Sad:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şimdi Gitme Zamanı... ZeNiTH 1 381 04-14-2022, Saat: 03:19 AM
Son Yorum: wildfang
  Gitme düşüyorum... eRCi 5 562 04-14-2022, Saat: 02:28 AM
  Artık gitme demiycem zaten iyce hazırsın bu sefer ZeNiTH 1 662 04-13-2022, Saat: 07:56 PM
  Aşk Sende Gitme benden.... PaPaTYa_PReNSeS 7 326 04-12-2022, Saat: 09:17 PM
  GiTMe KaL DeSeM? (özel ... ) PaPaTYa_PReNSeS 9 870 04-12-2022, Saat: 01:37 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 12:32 AM