:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tarih:BiLinmeyen... Yer:Yitik SevdaLar HoteLi...
EndLess

extacy16dk7.jpg

''Ne olur bir sabah kapım çalınsa
Açınca gülüşün içime dolsa...
Geceye su gibi dökülse sesin
Bizimle hüzünlü türküler gülse....
Belki bir meyhane biraz da rakı
Sen türkü söylesen ben eşlik etsem''

Yana yakıla teslım ederken yureğimi mağlubiyetine,ömrüme içki sarhosluguda lazım deyip kederlerimin yanında,barda bir taburenın uzerınde,önümde duran kadehe seriyorum en bulutlu halimi....kaç geldim kapılarına,kaç geçtim benden,ben de ben iken.......Benimde çevremde baska senler var iken....Yalnız sana kendimden gece gece,kendimden kaca kaca,yok ola ola,gitme artık kal diye diye,bite bite,bittim....

''Bakmayın çekilen perdelerin aydınlık olusuna bu sehırde
Renk renk ciceklerıne kanmayın...
Saklısında kimbilir kac yüeği bu ayrılıklar boğar
Kimbilir ardına kadar susmus ömürleri
Paslanmıs ne cok kapı bekler....
Hasretin gibi carpıyorum kapıları
Soluk soluga atıyorum kendimi sokaga...
Taslarında izmaritlerimi ezdiğim kaldırımlar
Sicim bir yagmur altında...
Bir yanıtım yok seni soran acelyalara...''

Sözcükler ucuyor....inat ediyorlar durmakta....umutlu,umutsuz,sevincli,kederli,dalgın,suskun,,,kendimi braktıgım sozlere teslım,en teslim,ben teslim sözler....

Günler günlerin ardında....Bitmesin aramızdaki bu küskünlük sakın ha!...yoklugunda hep kırık ve bir yanım eksik bırakmaya devam etmelisin....önemsiz olmaya alısmısken sende,oyuncagını kırmıs bır cocuk gııbı kalakalsamda görmezlikten gelmesin....ne kadar kırsanda dallarımı....caddelerine zamansız dökmeye devam etmelisin bir o kadar pembe acan soldurdugun çiçeklerimi.....

'' Geceler uzun ve yalnız
Yoksun sabaha kadar...
Düşümde bile günahkarsın
Bunu kim hayra yorar...

Ardımdan deli diyorlar
Belki de yalan değil...
Yanımda bile uzaksın
Nasıl dayansın gönül...''

Nasıl sevdalar düslediğimi biliyorum...küçük değildi sevmelerim...yanlıs mıydı?....bu yüzden daha önemliydi az sevmelerden...yırmıbırıncı yuzyılda sırıttıgımı da biliyorum...ama böyleyim işte.....

''Firari bir servet benimkisi
Yurdu yok,kimliği sınır bozgunu
Öyle bir yürek ki deli mi deli
Hazan mevsimlerde sular yorgunu''

Şimdi yüzünü burusturma,üzgünde durma...gececek....korkma da senı sonsuza kadar sevmeyecegım....suclu da durma...bu yalnızca benım secımım...sevme secımım...karsılastıgım ne olursa olsun dırenme bıcımım...ben seni benı sev dıye sevmedım hıc...hıc karsılıkta beklemedım sevgılerden...ben ve benım gıbıler boyle bır dunyadan geldık,hangı kayıp gezegendı bılmem,bulustuk bu yuzden ozel ve onemlıydıler,oyle kaldılar...sense yureğimın yasadısı solörgüt militanı,teslım ol cagrıma ateşle cevaaap vermektesin....bu yuzden mahkumsun gızlı bır operasyonla katledılmeye....ya da yuregımın f tıpınde curumeye....sen pismanlık yasasından da faydalanamıyacaksın uzgunum.....hani bır sarkı var ya'sag olsam gelmezidin ,öldüm yasamı geldin'

Artık Seni Unutup ,güneşe merhaba demelıyım....karanlıklarından yoruldum........
Ara
:: CiMCiMe ::
Artık Seni Unutup ,güneşe merhaba demelıyım...karanlıklarından yoruldum..

Teşekkürler...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bilinmeyen dizeler(2) isyanbitmez 13 932 04-11-2022, Saat: 11:25 AM
Son Yorum: wildfang
  bilinmeyen dizeler isyanbitmez 8 596 04-10-2022, Saat: 06:10 PM
  B?tmek ???n Ba?lar Bazi Sevdalar...... eRCi 3 333 04-01-2022, Saat: 09:48 PM
  "Tarih"imin Sürgün Şehri... acemhe 2 455 06-11-2010, Saat: 01:41 AM
Son Yorum: acemhe