:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sebepsiz F?rt?nam
PunisheR
hepinis ii olun..Wink

ellerine sağlık Smile
Ara
YARGIÇ
Heheh Sende İİ Ol KardeŞİm Yafff ÜzÜlme Sakin
Ara
PunisheR
hehehhe..awatara bakan beni her zaman hüzünlü sanıyor Big Grin ewt karamsar biriyimdir ama ben canım çok sıkkın oldugunda şebeklik yaparım hep,dalga geçerim..böyle anlarda şakalaşırım..umarım alınmazsınız bu şakalardan öle bi an denk gelirse Big Grin gerçi alınacağınız şeyler yapmaktan kaçınırım ama insanlık hali,düşünemeyebilioruz basen :p
Ara
YARGIÇ
Heheh Ben Senİ HÜzÜnlÜ Sanmadim Yafff Smile Bende BÖle Anlarda GÜlmeyİ Severİm Şİmdİde Öle Bİ Animdayim Saten Yaff Sende Yasarsin Bİ Yere Ben BugÜn Dertlİyİm Dİye Bak Benİm İmzadan Bellİ Olmuyo Mu KardeŞ Yaffff Smile Smile
Ara
PunisheR
hehehhe benim imzanın da deişme vakti gelmiş hakkaten :p seninki de gerçekten gusel Wink
Ara
YARGIÇ
DeĞİŞtİr DeĞİŞtİr Valla Tek İmzayla GeÇmez Bu Haayat KardeŞ
Ara
PunisheR
Big GrinBig GrinBig Grin hangisini koyacağımı bilemedim ama şu anda bu geldi içimden :p
Ara
YARGIÇ
GÜsel OlmuŞ KardeŞİm Elİne SaĞlik Hele Sonu Çok GÜzel.....
Ara
Firari Fırtına
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
SEBEPS?Z FIRTINAM...

Ruhum sebepsizlik mahk?mu, yudumluyor ac?y?…

Ac? sevdiriyor kendini, onsuzlu?u imk?ns?zla?t?rma ?abas?yla. G?zele b?r?n?yor, k?rle?en g?zlerimizde… Asl?nda kavram karga?am?zda as?l? kalm??; unutulmu? bir zamanda. Ac? kat?k oluyor sebepsizlik hamuruna…

Sebepsizlik seviyor oyunlar?; umulmad?k mutluluklarda ??k?yor hep kar??m?za. En g?zel g?n?m?z?n gecesi, en sevdi?imiz rengin kirlenmesi olup ac?t?yor ruhumuzu… Enlerimizin enderliklerinden ??k?p koyuyor taht?n? y?re?imize; sal?yor k?klerini yettirebildi?ince.

‘Mutluluk bile ac? veriyor….’ Dedirtiyor dilimize biz fark?nda de?ilken… G?zeli ?irkin yapmay? ??retiyor en k?sa yoldan. Oysa bilmiyor muyuz ki; bir taklit var ortada; mutlulu?u oynamaya ?al??an bir ac?… Ba?armaya ?ok yak?n…

So?uk esiyor bug?n sebepsiz f?rt?nam… ???yorum mutlulu?un s?cakl???nda; varl???n yoklu?unda… Uzakla?t?r?yorum en sevdiklerimi yan?mdan; sebepsiz f?rt?nam?n can yakmas?ndan korktu?umdan. Yaln?zl??a b?r?nd? bu defa da f?rt?nam…

(((Dilimde hediye bir ?ark?;
F?rt?nalardan kurtar beni yar,bat?rma gemilerimi
Umutlar a?k?n teknesidir; umutlar?m t?kendi....
diyor Ya?ar bu?ulu sesinden...

Ama bildi?im bir ger?ek var; a?klar umutlar?n gizli teknesi...
T?kenen a?klar t?kenen umutlar?n gizli ger?e?i...

F?rt?nalardan sak?nd???m a?k?m?n bitme merasimi...)))

H.Y

F?rt?nalardan sak?nd???m a?k?m?n bitme merasimi ...)))

Y?re?ine sa?l?k be g?zel y?reklim . G?zel yazm??s?n eline sa?l?k . ??ten ve duygulu dahas? anlat?m s?per ...

Sevg ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 12:38 PM