:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne Manada ???
moby
malesef onunla ıletısımı kestım .... üzgünüm...
sudenaz
konusmanı ıstemedımkı sadece kırmaSadbnm için cok degerlı
Ara
moby
tamam anlıyorum... zaten bende onu demek ıstedım...
sudenaz
saolSadTongueunutmama bu ıyılıgını
Ara
moby
umarım....
CReATuRE
moby Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herkese slm ... ben bu sıtede herkesın deyim yerindeyse kidemi oldugunu anladım ... mesela TAM BIR GONUL INSANI vs veya admin , moderatör vs , bunların hespını bana bı arkadas acıklayabılırmı ?_ ozellıkle BANNED ne demk? sanırım bu arkdası engellemısler ... ne dıyelım hayırlısı olsun...:teytey:

Admin : Forumun sahibi ve En üst yöneticisi...

Süper moderatör : Adminden sonra gelen yetkili yöneticiler...

Moderatör : Süper moderatörden sonra gelen yönetici , yetkili olduğu bölümlerin tertip ve düzeninden sorumlu olan kişiler...

Banned : Forumda uygunsuz bir hareketi olduğundan dolayı uzaklaştırma cezası alan kişiye verilmiş olan yazıdır...

Bunlar haricinde Tam bir gönül insanı vs...gibi yazılar ise mesaj sayısına göre alınan yazılardır...

Bunlar haricinde sanırım bir konu daha var eğer yardımcı molabileceğim bir konu varsa anlatabilirsin özel bir konu ise bana özel mesaj yollayarak ulaşabilirsin ve konuya bir çözüm buluruz WinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWink

Çünkü burda kimse kimseyi kırmak üzmek istemez biz bir aileyiz sende bizin ailemizden birisin WinkWinkWinkWinkWinkWink bunu bu şekilde bilmen yeterli ...
~uqqaLa~
dur ßen de anLatıcm Big Grin
Ara
~uqqaLa~
" ßanned " siteden atıLdı demeq . Moderatör, Admin wS. de Sitede YetkiLi oLan kiŞiLer . Admin Site Sahißi oLuo. :S Moderatör wS. de yetkiLi kademeLeri Tongue
Ara
PCKoPaT
yhaw iLk SöLemede anLamıo mu da ßi kaç keZ annatyoSunuS Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
~uqqaLa~
oLabiLr ya sanene Big GrinBig GrinTongue
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 08:17 AM