:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PeMbELeR!!!!
SaGo_Melankoliaa
Tüm kararlar keskin bu kalpte buz kesilir her harpte bu kaçıncı darbe dur bir serseriyi öldürecek yine serseri kurşundur gezdiğim yol dik yokuş En tepede benimle buluş Başlar uçuş esen rüzgarla kafa tokuş Son dokunuş yazıldığı gibi okunuşu kazılı azılı bedenlere damlayacak olan sızı damardaki kan ısısı düşük Belki ölmeden önceki son yaralı ona tüm kapılar kapalı sende kapat zarf at belki okur hayat Okumazsa ona ölümü dayat kefenine takmalı kanat giden o geleni ödemeli arat Belki alınır cevap Hangi renge boyanır hangi sevap Kapa tüm ışıkları gözlerin parlasın ama seni bu zamana kadar ağlatan soytarı suratların hepsine son sürat Patlat kahkaha..

Pembeler önüme geldiler Yüzüme bakmadan beni düşürdüler Kapının yolunu gösterdiler Gülmek sana fazla dediler Pembeler önüme geldiler Yüzüme bakmadan beni düşürdüler Kapının yolunu gösterdiler Gülmek sana fazla dediler

Durma bi çivi çak Adının önüne bir mum yak Maskesiz zaferimin tadına bak ıssız sokak çıkmaza bağlanır giriş çok rahat ama geri dönüş yasak Bi de bağlasak başlangıcı sonuna kadar Neyi kovalar da yakalar bu kafalar Belki yenilen bi tekme yeni kapı aralar Yapılan hatalar Bana ışıl ışıl olan sokakları sana karanlığa boğar Yedek oyuncu arar Yeni karar hücum bu da benim sana hayatı ritimle sunuşum eskiyi siler yeni bir oluşum varoluş için sebeb arama her zaman tuz basar eski anılar açık yarana dur bi dakka lan engel olma bana sattığın dostunu sana hatırlatmama Kafa yorma boşa tok gelir sesimiz oluruna bırak gerisini aramızda pay ederiz Sefil adam için kapıları kapat Arkanı dönecek olursan seni bırakır sakat

Pembeler önüme geldiler Yüzüme bakmadan beni düşürdüler Kapının yolunu gösterdiler Gülmek sana fazla dediler

Ara
:: CiMCiMe ::
yüreğin dert görmesin..Teşekürler...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 11:21 AM