:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:: AşKINDaN KöR oLMuŞ SeRSeRiYiM ::
:: CiMCiMe ::
Hani kıyamazdın sem benim gözyaşlarıma, hani gözyaşlarım denizdeki midyenin içinde inci tanesiydi. Hani İstiridye kan kusardı haftalarca belki aylarca da bir inci tanesi olurdu. Yada sabah seherinde gülün üzerine düşen çiğ damlasıydı gözyaşım. Hani SEVGİLİ hani kıyamazdın benim ağlamama.

SEVGİLİM yoktun yine dün gece. Ama yinede aldım ben seni koynuma. Yatırdım yatağımda, soludum nefesini , gördüm gözlerinin yeşilini. Hani kıyamazdın benim ağlamama.

Ben ağladığım zaman helede sebep sensen gözyaşlarıma , sende ağlardın benimle sevgilim. Çok kızardın kendine. Hatta üzdüm ya seni ne olur bağlanma bırak beni diyecek kadar da gururun vardı. Hani ben ağlamayayım diye geçerdin sen sevginden.

Sakın karıştırma diğer gözyaşlarıyla. Bir istiridye gibi kan kusuyor yüreğim. Bir istiridye gibi sabırlı aynı zamanda. AŞK deryasının en dibine gömdüm kalbimi. Her gün kan kusuyor orda. Kimseye göstermeden bir damla gözyaşını. O gözyaşları namusumdur . Sen dedin ya onlar bir inci tanesi , dedin ya bana onlar gül üstünde sabah seherinde çiğ damlası artık namusumdur gözyaşım.Kimselere göstermem onları gerekirse sahte gülücükler saçarımda aleme yine göstermem o gözyaşlarımı kimseye.

Olurda bir gün duyarsın da AŞKIN ağlamış , olurda kan çanağına dönmüş gözleri diye duyarsında. Yıkılılr gidersin diye. Ben mi?? Benimi soruyorsun sevgili benim çook değerli bir inci tanem var avucumda. Ama gözlerim yok , göremiyorum .Koca bir karanlıktayım. Aklımda en son kalan görüntü yeşil gözlerin.

Gülün üzerindeki çiğ damlasından sakın haber sorma. Göremiyorum. Gül ne renk ,çiğ damlası varmı. Aşkından kör olmuş bir serseriyim
Ara
SaGo_Melankoliaa
hani ile başalayıp amalarla devam ediyosa yoktur aşk yada terk etmiştir insanıSadSadSad ama yinede güzel eline saglık
Ara
ÐŽeşaren
Cok güzel bi Yazi..
Yüregine sagLik Tatlim..
Tesekkürler..

Sevgiyle Kal..
Ara
SaGo_Melankoliaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hani ile başalayıp amalarla devam ediyosa yoktur aşk yada terk etmiştir insanıSadSadSad ama yinede güzel eline saglık

Haklısın Sad Yorumun için sağol..
Ara
SaGo_Melankoliaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hani ile başalayıp amalarla devam ediyosa yoktur aşk yada terk etmiştir insanıSadSadSad ama yinede güzel eline saglık

Haklısın Sad Yorumun için teşekkür ederim..
Ara
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cok güzel bi Yazi..
Yüregine sagLik Tatlim..
Tesekkürler..

Sevgiyle Kal..

Ben teşekkür ederim..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gün aşık olmuş geceye.. acemhe 1 346 11-13-2010, Saat: 09:20 PM
Son Yorum: history
  ''Dünyanın adı yalan,sevdam gerçek olmuş ne çıkar?''... acemhe 21 1,533 08-18-2010, Saat: 12:39 AM
Son Yorum: acemhe
  Sus pus olmuş puslu bir İstanbul'muydu yüzün ? acemhe 0 496 06-29-2010, Saat: 10:50 PM
  Dönsen de tanımaz yüreğim yüreğini, en iyisi unutmalı bu yalan olmuş ikiliyi... acemhe 0 389 06-16-2010, Saat: 01:42 AM
  Ziyan olmuş bir ömrün bakiyesi ne tutar..?? deli_sevdam 1 415 03-22-2008, Saat: 04:48 PM
Son Yorum: asi_ve_mai

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 06:31 AM