:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: SİZCE NE
AŞžK OLMASSA EWLİLİK İYİ GİDER
0%
0 0%
AŞžK OLURSA EWLİLİK İYİ GİDER
7.14%
4 7.14%
AŞžK HUZUR SEVGİ BİRARADA OLURSA EWLİLİK DAHA İYİ GİDER
69.64%
39 69.64%
HEPSİ
12.50%
7 12.50%
HİÇBİRİ
10.71%
6 10.71%
Katılımcı sayısı: 56 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bi Dakika Bakar Misiniz
Qetesh
[COLOR="Black"]yani kerem aslı için dağları boşuna deldi...
abi keremin aslısı aslında o kadar güzelde değilmiş, ama kerem aşıkmış işte ne yaparsın...aşık olmadanda bazı şeyler yapılmıyor...mesela adamın gözü dışarda olur, veya başka birine aşık oluyor gibi şeyler...
zaten varda böyle olaylar...eski insanlar nasıl yürütüyor ilişkiyi, çünkü alışmış onlar...
zaman artık öyle değil, kadın hakları çıkmışBig Grin...eskiden kadın hakkı varmıydı yoktu...
ayrıca töreler vardı ki bi kadın kocasından ayrıldığı zaman öldürürlerdi...işte kadınlardada böyle bi korku olunca mecburen aşk olmasada bazı şeylere katlanıyorlardı...
pek anlatamadım sanırım ama siz anladınız beniTongue...

saygılarımla...
[/COLOR]
Ara
CaNaT
anladık biz seni tabi
değişen zamanla birlikte evlilik düzeni de değişti ademim
aşk bitecek yine bitece evlendikten sonrada başka birine aşık olma ihtimalin var bunu unutma çünkü evlindikten sonra aynı aşkı daha ne kadar sürdürebilirz ki
kaç yıl 5 10 sonra peki aşk bitiyor öle yada böyle evlilik için aşktan başka seylerede gerek var Aşk bazen koca bir yalan geliyor bana ama var işte SmileSmileSmile anladın sende beni
Ara
~.."Serseri_Kiz"..~
Ben canata hak veriyorum...
Dedigi gibi ask gecicidir hatta ask benim icin sadece bi hevestir, arzulayistir...
Evliligin en önemli diregi saygidir bence, saygidir diyorum cünkü sayginin oldugu yerde sevgide vardir...
Insanlar birbirlerine saygili ve anlayisli davranmayip kafalarina göre hareket edip inatlasacaksa zaten evlilige hic kalkismasinlar bu büyük bir hata olur...
Bilmiyorum yanlis mi düsünüyorum ama bu benim görüsüm Wink
Ara
:: CiMCiMe ::
SEVGİ,HUZUR VE SAYGI BİR ARADA OLURSA EVLİLİK DAHA İYİ GİDER...
Ara
CReATuRE
Ben verdiğin sorunun cevabını vereyim sana ; bir evlilik olmuş ve o evlilikte aşk yoksa mantık vardır...Yani yapılan mantık evliliğidir...
Qetesh
ben hala ısrarla aşk olmazsa olmaz diye düşünüyorum...
Ara
moby
Vay Arkdasimda Konu Acarmis ... Nerelerdesin Sen Ya Gene özlettin Kendini ... Bence Varya Evlilik Aşki öldürür...bu Seçenek Orda Olmadigi Icin Burya Yaziyom ... Gorusuruk ...
RAMSES
aşkın okadar ucuz olması lazımm hepinizz aşkın bir delinin ortaya attığı bir krlimr olrak görmeyinn lütfen o duygu fırtınasına yakalanan birii benceee tersini söylenenler için bir dayanak oluşturabilirr AŞK(güven,his, huzurdur)AŞK demek bunların hepsini içinde barındıran bi kavarm değildir bencee gene de yorumlara saygılar....
Ara
~uqqaLa~
inSan aŞık oLmaynCa neden ewLenme ihtiyaCıı duySun Ki zaten ? :S

anLamadm bŞy waLLa :S
Ara
_PESİMİST_
aşka inanmadığım için evli kalmak için aşka gerek yok...
gerçi bnm evlilikle ilgili düşüncelerim de biras aykırı sanırım ama nese Big Grin
bana mantık evlilikleri daha gerçekçi geliooo...
paragrafın ana fikri : damlaya damlaya göl olur Big Grin Big Grin Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  asık olmaya hazır mısınız ?? eti puf delisi:) 2 666 07-22-2008, Saat: 03:59 PM
Son Yorum: sessiz_hayat
  banada yardım eder misiniz?:( undefele 15 989 05-16-2008, Saat: 01:16 AM
Son Yorum: _BarBie_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 11:31 PM