:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Yüregimsin ..
ÐŽeşaren
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çoq güseldi arqadasım
teseqqürler...

Begendine sevindim ..
Tesekürler benden..
Ara
pum'um
Bilinmezlerin içindeki tek bildiğimsin. Seninle süslüyorum yarınlara dair kurduğum düşleri. Ve hiçbir zaman korkmuyorum bu aşk denizinde yüzmekten. Kırmızının yüreğime hissettirdiği tutkudan bile daha tutkulu seviyorum seni. Varlığın bile bir başka atmasının sağlıyor kalbimin, yokuluğun ise yakıp kavuruyor yüreğimi.. Bilemediğim, karanlık yarınlarımdaki tek güneşimsin. . Sen benim kalbimsin yar.
yaa bu çok güzellll teşekkürler sevda yürekli...
Ara
*fahriye*
Dünyada söylenebilecek en güzel iki kelimenin anlamını çözüyorum sende. Senin uğruna yitirdiğim tüm değerlerime karşı hayatta kazanabileceğim en müthiş şeysin benim için. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın. Seni son nefesime kadar dünyaya anlatacak kadar değil, öldüğümde bile meleklere anlatacak kadar seviyorum! . . Sen benim herşeyimsin yar. . .

yüreğine sağlık...
ÐŽeşaren
pum'um Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bilinmezlerin içindeki tek bildiğimsin. Seninle süslüyorum yarınlara dair kurduğum düşleri. Ve hiçbir zaman korkmuyorum bu aşk denizinde yüzmekten. Kırmızının yüreğime hissettirdiği tutkudan bile daha tutkulu seviyorum seni. Varlığın bile bir başka atmasının sağlıyor kalbimin, yokuluğun ise yakıp kavuruyor yüreğimi.. Bilemediğim, karanlık yarınlarımdaki tek güneşimsin. . Sen benim kalbimsin yar.
yaa bu çok güzellll teşekkürler sevda yürekli...

begendine sevindim ..
Okuyan gözlerine sagLik..
Tesekkürler..
Ara
ÐŽeşaren
*fahriye* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dünyada söylenebilecek en güzel iki kelimenin anlamını çözüyorum sende. Senin uğruna yitirdiğim tüm değerlerime karşı hayatta kazanabileceğim en müthiş şeysin benim için. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın. Seni son nefesime kadar dünyaya anlatacak kadar değil, öldüğümde bile meleklere anlatacak kadar seviyorum! . . Sen benim herşeyimsin yar. . .

yüreğine sağlık...

Okuyan gözlerine sagLik Canim ..
Tesekkürler..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sen BeniM BeN DeDiÄžiM YüreğimSiN... Yorgun Yürek 14 873 10-06-2008, Saat: 04:37 PM
Son Yorum: CaPkInSeYTaN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 02:48 AM