:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni böylesine severken
EndLess
Seni böylesine severken yokluğunu düşünmek kahrediyor beni. Aramızdaki mesafe umurumda değildi. Uzakta da olsan sen her zaman benimlesin. Yemek yerken, müzik dinlerken, yatağıma uzandığımda hayalin hep yanımda. Artık senden başka bir şey düşünemez oldum.

Aldırmıyorum geçen zamana, nede olsa her saniye, her salise seninle geçiyor. Sabahlara kadar seni hayal ediyorum. Ne çok özlemişim seni bir bilsen... Gece rüyalarımda, gündüz hayallerimdesin. Benimsin, uzakta da olsan benimlesin.

Her görüşümde umudum, nefesim oluyorsun. Her görüşümde bir öncekinden daha çok heyecanlanıyorum. Son dakikalar geçmek bilmiyordu bir türlü. Sana biran önce kavuşmaktan başka bir şey düşünemiyorum. Seni gördüğüm her vakit gözlerimin içi gülüyor. İçimdeki çocuğu susturamıyorum. Nasıl bir duygudur bu bilir misin?

Böylesine severken seni, bir gün geldi artık gözlerimdeki o pırıltıyı göremez oldum. O gözler benim değil miydi artık? Hayat bana oyun mu oynuyordu yoksa? Önce seni çıkardı karşıma rolleri verdi ve sonra oyunu haber vermeden bir anda bitiriverdi. Seni benden almalımıydı hayat? Böylesine sevmişken seni, daha fazla uzatamaz mıydı bu oyunu?

Bir merhaba değişin bir gülüşün yetecek hayata dönmeme. Böylesine severken seni, bu karanlık gecelere mahkum etme beni...

[SES]http://www.musicwebtown.com/univercity10/playlists/5264/40442.mp3[/SES]
Ara
korkusuz
teşekruelr paylaşamın için
Ara
EndLess
sagol yorumun ıcın
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 475 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 1,016 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 877 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 384 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 323 04-14-2022, Saat: 07:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 05:48 PM