:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:: uMaRıM BeÄžeNiRSiNiZ ::
:: CiMCiMe ::
Dayan be gönlüm!..İçine akıttığın gözyaşınla bile sitem etme sevgiliye!...Derdini başına tac et "Sevgiliden geldi." diye...Ve dayan , sorma "İçime bu yangını salıp da nereye gitti?" diye!...Sen sevgine sadık ol, o seni sevmese bile!...

Dayan be gönlüm!...Bîçâre değilsin Yaradan sana yâr...Kimsesiz değilsin, yanında "Kimsesizler kimsesi" var!...Biliyorum! Sığmazsın hiç bir yere bu sevdayla, dünya sana dar!...Ama dayan gönlüm!..Dayan ki her gecenin mutlaka bir sabahı var!...

[SIZE=2]Ben yamalı bir bedenin kocaman yüreğiyle sevdim seni. Yokluğunda senden kaçmak varken ben yine senin hatıralarına sığındım. Yüreğinde unutulduğumu bilsem de, ben seni sensiz yaşatan oldum. Hayatında doğruluğumu ispat edemediğin tek yanlışın olarak kalsam da çizdiğin mutluluklarda dillendiremediğin en güzel sevda olsam da ben seni seviyorum sevgili. Yokluğuna inat, yalnızlığına inat…

[SIZE=2]Neden yıllar sonra seni bu özleyişim? Kimselerde o güzel gözlerin yok diyemi? Neden hiç bilmiyorum senden vazgeçemedim... Kimselerde o güzel sözlerin yok diyemi? Yalnızlık uykusunda rüyalarım seninle. Aklımda senden başka hiç kimse yok... Hiç bir şey yok diye mi? Hala hep sen diyorum... Hala seni istiyorum... Sensiz gecelerin yarını yok diyemi?

[SIZE=2]Sana mutluluk vaadetmiyorum ki ben Bir ömür savaşmalısın benimle. Bir lokma da olsa, ortağı olmalısın aşımın Teselli vermelisin, en zayıf anımda. Sevgi tutmalı bizi ayakta o sevgi için yaşamalıyız. Dik olmalı başın, yalnız omuzlarımda ağlamalısın. “Yalnız beni sev” demiyorum, yalnız benim olmalısın!

Seni, Seni sen yapan kişiliğin sevdirdi bana Hayalimden gitmeyen yüzünde değilim. Sana dokunmak değil, seni hissetmek istiyorum, Seninle ağlamak, seninle gülmek derdim. Sana mutluluk vaadetmiyorum ki ben, İkimiz için sonsuz bir huzur istiyorum.

[SIZE=2]Ben miyim engel? Bakışlarını gizleme benden. Amacın dermansız yaramı deşmekte. Bir bakışın yeter beni sensiz öldürmeye. Çıkmaz sokaklarımda aşığım sana. Hep sen varsın o çıkmazlarda. Sen varsın diye mi? Yoksa sen ordasın diye mi? Ya sana aşığım ya o çıkmazlara. Aşkım dizleri üzerine çökmüş. Kime yalvaracağını şaşırmış bir seni istiyor gönlüm. Aşk sonu belli olmayandır. Aşk sonlu olduğu yerde değil. Sonsuz olduğu yerde aşktır…

[SIZE=2]Sana ihtiyacım var... Sıcaklığına, sevişine, sıcacık tenine, Anla işte canım seni çekti yine,
Yanımda olsanda sana sarılabilsem, Yine terlesek, yine yatakta savaşsak, yorulsam sevişinden... Ama yoksun işte... Hasretim sana yine...

[SIZE=2]Bana susmanın düştüğü zamanlarda, Dudaklarım mühürlenir sana, Aklım ve ellerim günaha,
Yüreğim sevabına kayar, Beni günahlarımdan, dudağımı mühründen koparacak olandır sevgin. Gerekirse susarım, dudaklarından kana kana içene kadar... Ve herşeye razıyım sen benden gidene kadar...
[/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[/SIZE][/SIZE]
[/SIZE]
Ara
Chatlak
güSellermiş Cnm emeğine sağlkWink
Ara
Chatlak Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güSellermiş Cnm emeğine sağlkWink

Tşk ederim...Smile
Ara
riukeen
[SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]Seni, Seni sen yapan kişiliğin sevdirdi bana Hayalimden gitmeyen yüzünde değilim. Sana dokunmak değil, seni hissetmek istiyorum, Seninle ağlamak, seninle gülmek derdim. Sana mutluluk vaadetmiyorum ki ben, İkimiz için sonsuz bir huzur istiyorum.

Mükemmel Teşekkürler Smile
[/SIZE][/SIZE]
[/SIZE]
Ara
Antisos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]Seni, Seni sen yapan kişiliğin sevdirdi bana Hayalimden gitmeyen yüzünde değilim. Sana dokunmak değil, seni hissetmek istiyorum, Seninle ağlamak, seninle gülmek derdim. Sana mutluluk vaadetmiyorum ki ben, İkimiz için sonsuz bir huzur istiyorum.

Mükemmel Teşekkürler Smile
[/SIZE][/SIZE]
[/SIZE]

Ben teşekkür ederim Smile
Ara
TutkuM
Dayan be gönlüm!..İçine akıttığın gözyaşınla bile sitem etme sevgiliye!...Derdini başına tac et "Sevgiliden geldi." diye...Ve dayan , sorma "İçime bu yangını salıp da nereye gitti?" diye!...Sen sevgine sadık ol, o seni sevmese bile!...
süper valla cimcime eline emeğine sağlıkConfusedmiley17:
Ara
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dayan be gönlüm!..İçine akıttığın gözyaşınla bile sitem etme sevgiliye!...Derdini başına tac et "Sevgiliden geldi." diye...Ve dayan , sorma "İçime bu yangını salıp da nereye gitti?" diye!...Sen sevgine sadık ol, o seni sevmese bile!...
süper valla cimcime eline emeğine sağlıkConfusedmiley17:

Beğenmenize sevindim..Teşekkür ederim.. Smile
Ara
Qetesh
Alıntı:Neden yıllar sonra seni bu özleyişim? Kimselerde o güzel gözlerin yok diyemi? Neden hiç bilmiyorum senden vazgeçemedim... Kimselerde o güzel sözlerin yok diyemi? Yalnızlık uykusunda rüyalarım seninle. Aklımda senden başka hiç kimse yok... Hiç bir şey yok diye mi? Hala hep sen diyorum... Hala seni istiyorum... Sensiz gecelerin yarını yok diyemi?

[COLOR="Black"]harikaSmile...
tşkler arkadaşım...
[/COLOR]
Ara
aMyLee
çok güselmiş yya çok sağol SmileSmile
Ara
lazmurat
way agzim acik kaldi beni geçtin be....... ooooooo
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  günaydın arkadaslar günün ilk sözleri umarım beğenırsınız şampiyon_kickboxer 0 525 08-13-2007, Saat: 07:11 AM
Son Yorum: şampiyon_kickboxer
  umarım beğenirsinizz... m3rlin 0 328 08-10-2007, Saat: 09:40 PM
Son Yorum: m3rlin
  slm arkadaslar bır kac guzel soz umarım beğenirsiniz!!! şampiyon_kickboxer 6 432 08-10-2007, Saat: 05:07 PM
Son Yorum: korkusuz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:06 AM