:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Son İntiharım
EndLess
u gece son…. Uyumadım..
Kendime işkence çektirmekten zevk alıorum…
Kendı benliğimin dışına cıktımm …Gördüğüm tüm maskeler benim için bir yüz ifade ediordu kendime bi maske sectimm….
Daha 17 sinde gördüğü yaşamların karmaşıklığına aldanan ve kendisinin kim olduunu bilmeden yasamaya calısan bi kızın hayatını yaşıorum…..senaryo gibi…

Derinden çizik dolu bi yaşamdan kopuk ne halt yedi bilinmedik sahipsiz sorunlu bi sıfatın arkasında isim olmayı kabullenmişti… onun sahipsizline karsılık sahibi olmak istiordu….ve oldu da sıfatın önünde bi isim wardı artık… gördüğü resim tablodaki anlamıyla kalmamıstı hiç bi zaman… cok sonraları resimin o olmadıını anlamasıyla hayatında derin bi çizik olusacaktı..bilmiordu… sevıordu sıfatını… onu sahiplenecek kadar ona sahipti…

Direndi…
Ayrılık ve terk edişlere dayanacak kadar güçlüydü….Aglamayıı kendine cıkıs yolu secmıordu önceleri… Gülmeyi kendisine yakıstırmayı biliordu… Yasadıgı hayatın adını biliordu iyimserlik üzerine kurulmus bi dünya kendisine yetıordu…

Sıfatını öle sahiplenmişti kii onun hayata bakış açısını değiştirmişti….Sorunluydu sıfatı hastaydı bilmiordu… bilseydi belki onun yanında isim değil onunla birlikte sıfat olmayı tercih ederdi….o sıralar derin boşlun içindeydi……kuyunun dışına cıkmayı istiordu… ve bu boşlukta rastlamıştı ona “işte bu benim sıfatım olsun” diyebilmişti bi anda….

Üzülecekti…bilmiordu..
Bilmeden gidiordu belkide hissetmişti ama sandıgı gibi olmadıgını savunuordu…
Başladıında asla bitmes demişti kendi kendine….
Bitmedi…
Hayır hayır bitti de kendi içinde yaşamayı öğrenmişti… Ve asla başka bi sıfata sahip olmamıştı…

Bitti….
Sahiplendiği sıfata öylesie baglanmıstı ki umursamıordu önüne gelen engelleri….sonlara yaklaşmıştı üstelik sıfatının artık onu istemediini hissediordu aldırmadan çizdi yolda ilerliordu hesabını verecekti herkese yaptıklarının … baskı altında tutuluordu ondan zorla unutması isteniordu ..yapamayacaktı biliordu…

Geceleri kimsenin bilmedii aglama nöbetlerinin tek kahramanı olmuştu..karanlıktan korkuordu üstelik… cenin şekline bürünmeyi coktan öğrenmişti bile..midesine kıramp girene kadar cekiordu bacaklarını kendine

Gece;
Uykularının son buldugu noktada düşününce can acıtıcı hatıralarının uç köşesi..
Gece;
Bilinmedik sırların,sıradışı öyküsü tutsaklıın.neden?? niçin?? Sorularının cevaplandı tek zaman….
Geceydi;
Kaçak kız rolüne girmesi istendi ondan… “sen bi isimsin ve sıfatının yanına git” cümleleri zırvalanıordu beyninde… Gitmişti de… nasıl olduunu sormadan görduu yerde sarılmıstı sıfatına… istenmediini biliordu kendıne engel olamıordu… öpüşmelerin can alıcı noktalarındaydı o gece… öslemişti öpmeyi… ilk onda ögrenmişti cunku..

Keşkelere bürünmüş bi yaşamı dayanlımas kılan neydi..?...Biliordu artık…Farkındalıkların hayatında yer almasına izin veriordu gün gectıkcee baksa şeyler öğreniordu sıfatından….agzından dökülen her bi yalan için kendısınden bi gercek eksiliordu… sefdii sıfatı yalan söluordu artık….

O geceden sonra hayatının baksa bi anlam kazanacagını biliordu…eskisi gibi olmyacaktı hiçbişey ve eskisi gibi olmayacaktı kendısı…sıfatının baksa bi isim bulmasına dayanamayacak kadar güçsüzdü…..Sarfedilmiş bi yaşamdan sona hak ettiği bu değildi…hayat asla adil değildi…… kendisini unutacak kadar onu sefıordu…ama sıfat coktan baksa bi isimin yanında yer alıordu….

Şimdi bırakılmıshlık duygusuyla anlamlandırabilmek için hayatı birilerine tutunmaya cabalayan amaa her seferinde takozlayıp düşen bi zamanların kacak kızı ölümün durduu karenin içinde artık….attıgı her adımda yalnıs yapacagı kesin ….kendısını sıfatının fahişesi hissetti için baska bi sıfatın yanında yer almaktan korkuo olmalı….

Aynaya bakma!! Sakın bakma… gördüün ben değilim…

Dudaklarımı kestim……
Başka bi sıfatım olurda öpmesin die….
Ellerimi mideme gömdüm….
Baska bi sıfat bulurda tutmasın die…
Gözlerimden kan akıtıorum….
Baska bi sıfat görurde vurulmasın die yeşiline…
Bedenimi de topraga gömücem
Baska bi sıfat bulurda sarılmasın diyeeeeeeeee…
Ara
Qetesh
tşkler........
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 03:16 PM