:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dönme sevgilim,gelme.. Defol
EndLess
273582598937beab76cousean0.gif
elveda demek zor geldi sadece bir kelimeydi oysa belki tenin tenime değmeyecekti ama; buruk bir vedaya da razıydım ben.
sakladın kendini benden, olmayan sorunları bahane ettin herşeye susan ben; yine sustum, o yalan bahanelerine sana saygımdan değil sırf sevdaya olan
saygımdan sustum. için benim kadar üzülmedi biliyorum ayrılık beni acıttığı kadar acıtmadı seni onu da biliyorum sanki bir güvercin misali uçuverdin ellerimden
sen benim yüreğimden uçtun oysa...
yarını belli olmayan, hedefi hiç olmayan bir yığıntı bıraktın ardında. hergün dua ediyorum senin için bana dönsün yüzüm yine eskisi gibi gülsün diye...

dönermisin sevgilim...
gelirmisin...
sevince boğarmısın beni yine...

ayrılığı başka dillerden duyduğumda tüylerim diken diken olurdu, uzaklaşırdım oradan sonun da benimde ayağıma dolandı kahpe ayrılık.. hem seni aldı, beni
de yalnızlıkla arkadaş bıraktı.çok şey verdim uğruna, değmeyen sana keşke hiç çıkmasaydın karşıma, görmeseydim yüzünü sevmeseydim beni üzen seni...

gittiğin yerde kal,şimdi yağmurdan özür diliyorum senin uğruna döktüğüm gözyaşları için...başkasının yarı ol, haramsın bana,yasaksın...

dönme sevgilim...
gelme...
sevince boğma beni...
Ara
EndLess
273582598937beab76cousean0.gif
gittiğin yerde kal,şimdi yağmurdan özür diliyorum senin uğruna döktüğüm gözyaşları için...başkasının yarı ol, haramsın bana,yasaksın...

bu sözden sonra
Nedenir ki.
Ara
cadım_
tşkler cok hoş
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Senin Tarifin Yok Ki!! Sevgilim senem albayrak 12 876 04-14-2022, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: wildfang
  *¤*¤*¤ GüLe GüLe SevgiLim GüLe GüLe...*¤*¤*¤ €BeRimSin 12 1,016 04-12-2022, Saat: 11:21 AM
  ...A?kta g??s?z kald?m Sevgilim ba???la... eRCi 6 505 04-05-2022, Saat: 09:16 AM
  Gitme Sevgilim erdoğan kutlugün 3 307 04-02-2022, Saat: 11:09 PM
  eski sevgilim hi? eskimedin.......... bilgeis 3 431 04-02-2022, Saat: 10:20 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-23-2024, 12:31 PM